Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem bírják a mai huszoné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bírják a mai huszonéves nők a kritikát, az értelmes vitát?

Figyelt kérdés

Ha bármikor kritikát mer valaki megfogalmazni az irányukban, akkor inkább leírják azt a férfit és szakítanak vele, vagy az értelmes vitát nem bírják, nem partnerek benne, elmenekülnek. Talán tökéletesnek érzik magukat, normális kritikát sem lehet megfogalmazni nekik...

Miért van ez? Semelyik nem akar együtt a párjával megoldani egy problémát, ha már különbségek mutatkoznak köztük, akkor inkább a nő az, aki mindig elmenekül és szakít. Pedig nincs két azonos ember, mindenki közt vannak különbségek.



2018. júl. 18. 21:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

Ha mindig ugyanolyan típusú nőket választasz, gondolkodj el, miért. Nem minden nő egyforma, te mégis valamiért azonos típusokat választasz.

És mindjárt kiderül, te vajon bírod-e a kritikát.

2018. júl. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Igaz én még nem vagyok huszonéves, de épp azt vettem észre, hogy a férfiak nem tűrik a kritikát. Sértődékenyek és képtelenség velük lekommunikálni bármilyen konfliktust.
2018. júl. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Az a baj a hozzád hasonlókkal, hogy számodra a vita azt jelenti, elmondod mit gondoljon a másik. Ha nem azt gondolja, és van bátorsága kimondani, akkor nem bírja a kritikát. Ezt addig tudod eljátszani velük, amíg le nem lépnek, amit meg is tesznek, mint írod. Egy idő után nagyon meg lehet ezt unni.
2018. júl. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
20%
Mert el vannak szálva maguktól.Értelmes vitát csak értelmes emberekkel lehet folytatni.
2018. júl. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ez általánosságban igaz mindkét nemre, mert a legtöbb ember korosztálytól függetlenül nem bírja a kritikát, elmenekülnek a problémák elől ahelyett, hogy inkább megoldanák azokat.
2018. júl. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
23%

Szinte tudtam anélkül, hogy megnyitottam volna a kérdést, hogy az első pár komment arról szól, hogy a férfiakra átforgatják az állításod, és kötözködnek.

Frusztráltak, kisebbségi komplexusosak, önérzetesek. Itt az élő példa. Amennyire fogják nyomni a leértékelést a hozzászólásomra, annyira fogják tudni legbelül, hogy igazam van.

2018. júl. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem minden lány ilyen, feltéve, hogy a vita tényleg csak vita, és nem veszekedés. Én kifejezetten fontosnak tartom az őszinteséget, még ha rosszul esik is. Én is kimondom a véleményem, és a többiektől is elvárom azt, hogy ne hazudjanak nekem.
2018. júl. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#1 Valóban ugyanolyan típusú nőket választottam eddig, de ez nem tudatos. Elgondolkodtam rajta már, de nem tudok rájönni, hogy miért az ilyen nőkkel kerülök össze. Érdekel pedig nagyon az oka.

Az utolsó sorodat nem értettem. Szerintem bírom a kritikát. Amelyik nő nem bírja, az nem azt jelenti, hogy ő maga nem fogalmaz meg kritikát, sőt... ők a legkevésbé toleránsabbak és a kritika helyett sokszor már elítélést, érzelmi zsarolást fogalmaznak meg.


#2 Érdekes, valóban lehet a férfiaknál is nagy számban ilyen.


#3 Meggyőzni próbálom a másikat. Ha van értelmes ellenérve, akkor mondja. Meggyőzhető vagyok. Volt már olyan, hogy a másik fél meggyőzött engem. Elismertem az igazát. És akkor valóban értelmes érve volt! Vagy olyan szempontot említ, amire eddig nem gondoltam. A második mondatod szerintem nem erre a jelenségre illik. Ha nem ért velem egyet és van bátorsága kimondani, akkor alkalmas vitapartnernek gondolom, aki bírja a kritikát.

2018. júl. 18. 23:22
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
"Amennyire fogják nyomni a leértékelést a hozzászólásomra, annyira fogják tudni legbelül, hogy igazam van." Azért pontozok le valakit, mert hülyeségnek tartom, amit ír. Ne igazolgasd már magad ilyen coelho-i marhasággal.
2018. júl. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
23%

# 9


Nem, az oldalon a pontozás egyértelműen torz, ezt még a hülye is látja, érzelmek alapján meg, nem puszta logika mentén. Ez a nők jellemzője, nincs is ezzel baj.

Ne igazold már magad ilyen vergődéssel. Fogadd el a tényeket. Te nyomogatod a pirost a sértettséged és az önérzeted miatt.

2018. júl. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!