Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem bírják a mai huszoné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bírják a mai huszonéves nők a kritikát, az értelmes vitát?

Figyelt kérdés

Ha bármikor kritikát mer valaki megfogalmazni az irányukban, akkor inkább leírják azt a férfit és szakítanak vele, vagy az értelmes vitát nem bírják, nem partnerek benne, elmenekülnek. Talán tökéletesnek érzik magukat, normális kritikát sem lehet megfogalmazni nekik...

Miért van ez? Semelyik nem akar együtt a párjával megoldani egy problémát, ha már különbségek mutatkoznak köztük, akkor inkább a nő az, aki mindig elmenekül és szakít. Pedig nincs két azonos ember, mindenki közt vannak különbségek.



2018. júl. 18. 21:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
43%

Khm... kérdező!


A kérdésed alatt olvasd el az összes nöi, majd az összes férfi hozzászólást. Szerintem nagyon fényesen kitűnik melyik nem bírja kevéssé a kritikát! :)


De a probla álltalános. És nem egyéni hiba, hanem mert így neveltek föl minket. A magyaroknál minden megjegyzés, megfigyelés, kritika a személyük (egójuk) elleni merényletnek veszik.


Szóval a megfigyelésed helyes, de a probléma álltalános!

2018. júl. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
16%
A nőktől semmi sem áll távolabb, mint az őszinteség. Ők sem képesek rá, és másoktól sem tűrik el.
2018. júl. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
21%
#12 Fel se tűnt, de nagyon igazad van!
2018. júl. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
56%
Mármint 11-esre írtam, ezer bocsánat!!!!
2018. júl. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát nekem nőként eddig azért mentek tönkre a kapcsolataim, mert az exeim voltak sértődékenyek, és teljes mértékben elzárkóztak a problémamegoldástól, nem voltak képesek még csak kommunikálni se a gondokról...
2018. júl. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nem tudom, miért kellett privátot írnod ezért a kérdésért :)

Hogy érted, hogy milyenek voltak? Önzőek. Nem hallgatták meg, hogy nekem mi lenne jó, miközben én mindig odafigyeltem rájuk. Ha elkezdtem nekik beszélni valami problémáról, akkor befogták a fülüket, és hozzám vágtak valami sértést.

Példa: első barátommal voltam, mikor a szüleim felajánlották, hogy elvihetjük őt is a családi tengerparti nyaralásra, nem kell belefizetnie se semmit, maximum ha valami szuvenírt akar venni ott. Persze ő erre is nemet mondott, mint akkoriban MINDEN programra, ami nem otthoni tévézés, mikor én megpróbáltam vele normálisan megbeszélni, hogy ennek vajon mi az oka, miért nem akar fiatalon semmit se csinálni, akkor hozzám vágta, hogy nem lehet mindenki gazdag, ő nem teheti meg, hogy tengerpartra járjon(?), és ha ez engem zavar, akkor menjek és keressek valami gazdag pasikát, aki elvisz ide-oda.....

A másik exemnek finoman jeleztem valamit egy beszélgetés közben, hogy szex közben csinálhatná máshogy, mert nekem úgy jobb - gondoltam az őszinte kommunikáció fontos ezen a téren is - erre minden átmenet nélkül elsírta magát, hogy nekem nem jó vele, és utána 1-2 hónapig nem volt hajlandó lefeküdni velem, és soha többé nem volt hajlandó erről a témáról beszélni, persze továbbra se úgy csinálta, ahogy kértem. Az is nagyon gyakori volt, hogy ha olyat mondtam neki, ami nem tetszett, akkor nem vitáztunk, hanem 1-2 napig nem szólt hozzám, de tényleg egy szót se.

Hát én ezeknél az eseteknél próbálkoztam rendbe hozni a dolgokat (bár azóta örülök, hogy nem sikerült), de egyedül nem ment...

2018. júl. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!