Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy jó körülményekkel megáldot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jó körülményekkel megáldott, fejlődni, tanulni vágyó fiatal férfinek miért nincs esélye a nőknél?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve dolgozom, még itthon élek a szüleimmel, van egy saját autóm és jól is keresek. Szeptembertől kezdem az új sulimat, van ez mellett 2 nyelvvizsgám, harmadik nyelven gondolkodom és a folyamatos fejlődés, önmagam képzése van előttem. Ergo a környezetem szerint sincs ilyen téren velem gond, elvileg a nők is értékelik/értékelnék.


Rengeteg haverom van, barátom viszont csak 2. Velük mikor megyek szórakozni az az egyetlen hely, ahol esélyem van érintkezni netán flörtölni nőkkel. Én ugyan úgy tekintek minden nőre, nem gond ha 20 éves, az sem ha 40, viszont egyik korosztálynál sincs szerencsém. Külsőmmel sincs mások szerint baj, elméletileg “jóképű” vagyok, az más kérdés kinek mi a jóképű, öltözködésemre figyelek, tisztálkodásra kényes vagyok. Sportolok és egészségesen élek, nem dohányzom, alkohol meg csak összejövetelnél kerül elő. Ezen kattogok már hosszú ideje miért is vagyok egyedül és magányos.


Más, hasonló helyzetben levő férfi is van ilyen helyzetben?


2018. júl. 15. 21:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Valszeg mégsem vagy annyira helyes/magas vagy túl unalmasnak találnak.
2018. júl. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
19%
Attol hogy valaki nem keres jol és dohányzik még lehet egy remek ember illetve aki jol keres és jóképű még lehet felszines alak akinek nincsenek belső értékei
2018. júl. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
56%

Összefoglalnám számodra az oldalon tanultakat:

A nők csak a gazdag és jól kereső, jóképű, kisportolt, izmos férfiakat szeretik, és csak a kis girnya, lányos divatmajmokkal állnak szóba, akit a szüleik tartanak el és az összes nő barátja egy tanulatlan bunkó, aki nem dolgozik semmit, sőt, úgy bánik a barátnőjével, mint egy cseléddel. Mindeközben az összes normális nő foglalt, pedig egyébként egy rendes sincs, mindegyik tanulaltan aranyásó, pláne az egyetemisták, akik csak a fent említett kondíciók alapján ismerkednek.


És akkor még itt vagy te is, a leírásban megadott helyzettel.


Szóval itt most a következők lehetnek:

- ezen az oldalon mindenki hazudik, a saját nézeteinek megfelelően

- mindenkinek csőlátása van, csak azt veszi észre, ami az ő balszerencséjét igazolja

- a különböző embereknek különböző igényeik vannak - a nőknek is, értelemszerűen (vagy ha valaki szerint nem, annak üzenem: az ÖSSZES férfi a buta, plasztikmellű szőkére bukik!)


Ezt most csak azért írtam le, mert nyilván jól esik itt ventillálni, de ettől az oldaloltól segítséget ne várj, mert maximum csak hamis megerősítést kapsz (értsd: minden nőnek irreális igényei vannak!).

Inkább nézz magadba, hogy mi az, amit nem jól csinálsz, mi az, amin még fejleszteni lehetne!

2018. júl. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Ismerkedni nem hiszem, hogy bárki úgy megy oda, hogy ilyen meg olyan negatív tulajdonságom van.

Mikor lányokkal beszélgetek általában megkapom a figyelmet, meg a kellő mosolygást is, nincs olyan, hogy bocsi de várnak a barátaim meg mosdóba megyek

2018. júl. 15. 22:05
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
#5. Nagyon naiv vagy. Nyilván nem fog lelépni bunkó módra ha beszélgetni kényszerül veled. Csak lehetséges, hogy az önfényezésed kicsit visszatetsző.
2018. júl. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

#6 Nem fényezem magam egy cseppet sem, amit meg ide írtam le, azt csak azért, hogy ne a semmibe tegyek fel egy kérdést, mert úgy mégnehezebb segítséget vagy tapasztalatot kérni mástól


#4 A plasztikázott, buta szőke gondolatoddal nem értek egyet. Esetemben én nem csak alkalmit kersek, hanem kapcsolatot. Többiben mind igazad van, köszönöm!

2018. júl. 15. 22:17
 7/18 anonim ***** válasza:
49%
Valamit akkor sem csinálsz jól haver. Ha már az állítólagos pénzed miatt sem kellesz nekik akkor más problem van.
2018. júl. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Szerintem csak nem találtál megfelelő nőt.

Vagy nagyon akarod és simulékony vagy, ami jó, de érzik rajtad hogy szeretnél kapcsolatot, de ez sem baj, csak valahogy lazábban kezelés ezeket a dolgokat.

2018. júl. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
59%

Mintha engem írtál volna le Kérdező, csak lányként, annyi helyesbítésdel, hogy magam most készül nyelvvizsgákra :)

Dolgozok, egyetemen tanulok levelezőn én nem vesz észre senki sehol, csak a proli, gyártó sori munkások, akiknek jó, úgy ahogy vannak. Én tovább akarok fejlődni, lépni feljebb, és ezt keresem a partneremben.

2018. júl. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 peca1000 ***** válasza:

Elittársra felmész, és becsajozol.


Szórakozóhelyeken nincsenek olyan nők, akik neked valók.

2018. júl. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!