Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy jó körülményekkel megáldot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jó körülményekkel megáldott, fejlődni, tanulni vágyó fiatal férfinek miért nincs esélye a nőknél?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve dolgozom, még itthon élek a szüleimmel, van egy saját autóm és jól is keresek. Szeptembertől kezdem az új sulimat, van ez mellett 2 nyelvvizsgám, harmadik nyelven gondolkodom és a folyamatos fejlődés, önmagam képzése van előttem. Ergo a környezetem szerint sincs ilyen téren velem gond, elvileg a nők is értékelik/értékelnék.


Rengeteg haverom van, barátom viszont csak 2. Velük mikor megyek szórakozni az az egyetlen hely, ahol esélyem van érintkezni netán flörtölni nőkkel. Én ugyan úgy tekintek minden nőre, nem gond ha 20 éves, az sem ha 40, viszont egyik korosztálynál sincs szerencsém. Külsőmmel sincs mások szerint baj, elméletileg “jóképű” vagyok, az más kérdés kinek mi a jóképű, öltözködésemre figyelek, tisztálkodásra kényes vagyok. Sportolok és egészségesen élek, nem dohányzom, alkohol meg csak összejövetelnél kerül elő. Ezen kattogok már hosszú ideje miért is vagyok egyedül és magányos.


Más, hasonló helyzetben levő férfi is van ilyen helyzetben?


2018. júl. 15. 21:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

A fent leírtak még nem zárják ki hogy ronda vagy.

Jóképűnek lenni nem elméletben kell, hanem gyakorlatban.

2018. júl. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Elittárs, lol.

Egyszer feltett itt valaki egy kérdést, miszerint mit kell válaszolni egy ilyen levélre; majd bemásolta az elittárs rendszerüzenetét, amelyben üdvözlik az oldalon az újonnan regelt felhasználót.

Csak mert fizetni kell érte, nem biztos, hogy az ország krémje fogja használni.


Nem sok mindent tudtunk meg rólad, Kérdező. Annyit, hogy normálisan állsz hozzá az élethez, de hogy ezen túl van-e benned bármi izgalmas, az nem derült ki. Lehet, semmitmondó a személyiséged, unalmas vagy stb.

2018. júl. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ne szórakozóhelyen akarj ismerkedni, oda eleve sok csaj úgy megy, hogy ismerkedés kizárt, még akkor is, ha amúgy vevő lenne rá, de ott nem.

A nyelvvizsgának meg ilyeneknek meg nem teljesen értem, mi köze a társkereséshez. Inkább a jellemednek kéne arra alkalmasnak lennie.

2018. júl. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
#13 Nincs köze a társkereséshez, az csak egy plusz pont bárki szemében, hogy én nem csak langyosan élve elégedek meg azzal amim most van, hanem a céltudatos előrelépés van bennem. Ezáltal egy nőnek is jó véleménnyel kellene lennie rólam, nem azt látják, hogy egy szint és semmi motiváció...ez a nőknél nem megnyerő.
2018. júl. 16. 11:13
 15/18 anonim ***** válasza:
Sokat elmond, hogy csupa-csupa külsőséget írtál le, belső értékek még csak fel sem merültek. Tudod te egyáltalán, hogy mit vársz egy párkapcsolattól?
2018. júl. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Azt értsd meg hogy nincs két egyforma nő van akinek az számit amit leirtál van akinek meg ezek a dolgok lényegtelenek csak szeresse őt. De az egyik hozzászolo nő írta h ugyanebben a cipőben jár miért nem írsz rá?
2018. júl. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Lövése nincs hogy kell csajozni, de azt tudja hogy mi nyerő náluk és mi nem. :D Vicc. Ha már itt tartunk, akkor te valószínűleg nem vagy nyerő. :)
2018. júl. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Tisztelt 17-es. Te ha ekkora nőcsábász aduász vagy, akkor mit keresel Társkeresési problémák kategóriánál? Segítséget kértem, nem mocskolódó megjegyzéseket
2018. júl. 16. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!