Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Boldog házasságban élek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldog házasságban élek, feleségem, gyerekeink vannak. Nem vagyok fiatal, de az utóbbi időben több régi barátnő, vagy esetenként fiatal (12évvel fiatalabb) nő tesz kétértelmű megjegyzést. Miért van ez?

Figyelt kérdés
A feleségem előtt is udvaroltam lányoknak, csak nem volt mindíg sikerem. Betudtam annak, hogy nem vagyok az esete, vagy bénáztam, vagy csak barátok lettünk, és kész. Azért időről időre összefutunk, hol ezzel hol azzal, egy kerti partin, van akikkel összejárunk különböző programokra. Az utóbbi öt évben, több nőtől is hallottam, persze csak kettesben, hogy bárcsak Téged választottalak volna, hülye vagyok amiért nem próbáltuk meg, és jön is a savazása a párjának. Ha adok értelmes tanácsot, akkor Te még mindig milyen rendes vagy, meg a hogyan háláljam meg neked dologgal folytatódik. A legutolsó egy sokkal fiatalabb nő, aki a feleségem ismerőse. Ilyen pasival szívesen vállalnék gyereket, megjegyzését nem tudom hova tenni. Ez felhívás egy keringőre, vagy csak símán szivatás? Régóta vagyok házas, és lehet, hogy mostanában ez teljesen általános?
2018. jún. 28. 10:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Látják, hogy normális férfi vagy, ez tetszik nekik. Ritka az ilyen férfi. Szerintem amig nem nyomulnak durvan, addig hagyd figyelmen kívül, ha valaki jobban nyomul, allitsd le finoman és határozottan.
2018. jún. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

"Ilyen pasival szívesen vállalnék gyereket, megjegyzését nem tudom hova tenni. "


Azt jelenti, amit mondott. 40 felett is nehez megerteni? NEM dugni akar, hanem csaladot egy megbizhato emberrel, aminek teged is tart. Ha ramaszol, azonnal osszeomlana az illuzio a tokeletes ferfirol.

2018. jún. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%

" A legutolsó egy sokkal fiatalabb nő, aki a feleségem ismerőse. Ilyen pasival szívesen vállalnék gyereket, megjegyzését nem tudom hova tenni. "

Szerintem a feleséged tesztelni akar téged, hogy megd#gnál-e más nőt vagy mit reagálsz rá, veszélyben van-e a házasságod a fiatal pics@k miatt.


" Az utóbbi öt évben, több nőtől is hallottam, persze csak kettesben, hogy bárcsak Téged választottalak volna, hülye vagyok amiért nem próbáltuk meg, és jön is a savazása a párjának. "

Szerintem szét akarnak szedni titeket. Latják, hogy boldog vagy, de nem velük. Irigyek a gondtalan és boldog életetekre.

2018. jún. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Tetszik nekik amit látnak, ahogy bánsz a családoddal, ahogy kinézel stb. Bókolnak, semmi több. Lubickolj az elismerésben és ne adj okot a csalódásra senkinek.
2018. jún. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Inkább arra hajlanék, hogy a feleségem tesztelt le. Sajnos annyira nem vagyok jó férfi, meg az utolsó példa, hogy egy huszonéves nő mit akarna egy negyvenes férfitól. Mondtam, hogy örömmel hallom , de van feleségem. Erre mondta, hogy sajnos.
2018. jún. 28. 10:53
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
Azért van mert eljön az idő a nőknél amikor rádöbbennek, hogy a fiatalon választott párjuk, az akkori "menő csávó" nem is annyira jó fej, többször csalódtak benne, esetleg nem tud normális körülményeket teremteni a családnak, nőzik, iszik stb. bármi. Az akkori egyszerűbb de sokkal normálisabb fiúkon átnéztek a lányok, viszont idővel kiderül, hogy tartós normális kapcsolatra sokkal alkamasabbak, megbízhatóbbak stb. És 15-20 év házasság esetleg válás stb után rájönnek, hogy ezt akkor elszúrták. És aki így járt az most siránkozik.
2018. jún. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Annyira ritka manapság a jó házasság, hogy igenis írigylésre méltó. Ezek a bókok ebből jönnek. Amint félrelépnél, már nem az lennél, akire vágynak, csak egy az átlagos félrekefélősből. Ebből a leírásból nekem úgy tűnik, hogy ezek a bókok nem, a férfinek (kinézet)szólnak, hanem annak aki vagy, és amit magadnak teremtettél. Ha a férfinek szólna, akkor évekkel ezelőtt is kellettél volna, nem csak most, mikor már van mögötted "valami"
2018. jún. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Ezek bókok, amiket kapsz, nem pedig ajánlatok. 40 évesen nem hiszem, hogy ne tudnád megkülönböztetni egymástól őket.
2018. jún. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Erre jutottam legtöbbször Én is. A szexuális témájú célozgatások is ennek tudhatóak be? A szexuális életük sem rám tartozik, mégis szinte mindent tudok amihez semmi közöm. Habár ha ennyi gond van amit mondanak nem értem miért vannak együtt.
2018. jún. 28. 12:45
 10/16 A kérdező kommentje:
Tetszik amit látnak? Teljesen átlagos, hétköznapi életet élünk, teljesen átlagos kinézettel. Ez számomra kérdőjel, hogy ebben mi tetszik a nőknek.
2018. jún. 28. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!