Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Boldog házasságban élek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldog házasságban élek, feleségem, gyerekeink vannak. Nem vagyok fiatal, de az utóbbi időben több régi barátnő, vagy esetenként fiatal (12évvel fiatalabb) nő tesz kétértelmű megjegyzést. Miért van ez?

Figyelt kérdés
A feleségem előtt is udvaroltam lányoknak, csak nem volt mindíg sikerem. Betudtam annak, hogy nem vagyok az esete, vagy bénáztam, vagy csak barátok lettünk, és kész. Azért időről időre összefutunk, hol ezzel hol azzal, egy kerti partin, van akikkel összejárunk különböző programokra. Az utóbbi öt évben, több nőtől is hallottam, persze csak kettesben, hogy bárcsak Téged választottalak volna, hülye vagyok amiért nem próbáltuk meg, és jön is a savazása a párjának. Ha adok értelmes tanácsot, akkor Te még mindig milyen rendes vagy, meg a hogyan háláljam meg neked dologgal folytatódik. A legutolsó egy sokkal fiatalabb nő, aki a feleségem ismerőse. Ilyen pasival szívesen vállalnék gyereket, megjegyzését nem tudom hova tenni. Ez felhívás egy keringőre, vagy csak símán szivatás? Régóta vagyok házas, és lehet, hogy mostanában ez teljesen általános?
2018. jún. 28. 10:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
77%
Ez is csak addig van így, amíg házas vagy. :) Ha egyedülálló lennél, akkot lexarnák milyen rendes vagy, inkább választanának egy bubkó macsót, akit lehet szídni, de legalább jó az ágyban. :D
2018. jún. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
79%

"Teljesen átlagos, hétköznapi életet élünk, teljesen átlagos kinézettel"


Minden mas hiresztelessel szemben, a legtobb no ezt akarja. Egy tervezheto, kiegyensulyozott csaladot, kapcsolatot. Ez neked 40 evesen nem esett le?

2018. jún. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Ilyenek a nők... elhitetnek veled dolgokat, hogy aztán csalódhass, megalaznak és jót szórakoznak rajta
2018. jún. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy teljesen átlagosra vágynának a nők. Ez az átlagos pali ott volt, amikor fiatalok voltunk. Volt olyan akivel jártunk, szétmentünk. Volt akivel barátok maradtunk, volt aki úgy lepattintott, hogy annak a rendje. Azután megtaláltam a felesègem. Elvileg nekik kellene boldogabbak lenniük, hiszen az átlagosnál jobbat választottak. Tudjátok ha valaki számomra nem vonzó, nem teszek kétértelmű megjegyzéseket, nem célozgatok semmire. Az az érdekes, hogy több olyantól aki után Én futottam fiatalon. Az utolsó fiatal hölgy az nem, de a hiúságomnak nagyon jól esett. Hiába na.
2018. jún. 28. 16:23
 15/16 anonim ***** válasza:

Wizard!


Neve is van annak a párhuzamos univerzumnak, amelyikben élsz?

2018. jún. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Összefutottunk egy règi barátnővel, aki ugyanezeket elmondta, hogy ha akkor tudtam volna, meg ha együtt maradtunk volna, stb. Dumáltunk, kávéztunk. Pár nap múlva írt, hogy mi lenne ha többször találkoznánk csak úgy kettesben feleleveníteni a múltat, magyarul szexelni. Érdekes mikor nemet mondtam, nagyon felháborodott. Annyi még, hogy a nő fiatalon olyat tudott az ágyban, amit azóta sem tapasztaltam, de mégis lehet nemet mondani. Ja a nemleges vàlasz után annyira megsértődött, hogy azóta nincs semmilyen kapcsolatunk. Hát ez van.
2018. aug. 23. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!