Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk/fiatal férfiak! Ha így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/fiatal férfiak! Ha így viselkedtek, hogy várjátok, hogy rendes lányt találtok?

Figyelt kérdés

Több üzenetet kaptam közösségi (nem társkereső!) oldalakon velem egykorú fiúktól, akik ismerkedni szeretnének, és elmondásuk szerint "aranyos, értelmes, rendes lánnyal" szeretnének párkapcsolatot. Sokan mégis néhány perces chatelés után mellméretre és hasonlókra kérdeznek rá.

A barátnőim is sokszor kapnak ilyen üzeneteket. Mind a négyen átlagos külsejűek vagyunk, nem öltözünk/viselkedünk kihívóan, a netre kirándulós,családi fotókat töltünk fel. Ezzel párhuzamisan azt látom, hogy ezen az oldalon is sok srác panaszkodik, hogy nem lehet "rendes lányt" találni. De ha ilyen üzenetekkel bombáztok rendes lányokat, akkor hogy várjátok el, hogy az a rendes lány visszaír?


Tudom, hogy nem minden fiú ilyen, nem akarok általánosítani.


2018. júl. 22. 22:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

#9


Jó, de akkor mégis hogyan? Én is szarnak tartom ezt, de más lehetőség nemigen van. 72 nőt ismerek 18-38 között és kivétel nélkül mindnek van barátja/férje. Így azért egy picikét nehéz. Vagyis lehet akkor is, csak dutyi jár, ha kiírtod a barátját valamelyiknek.

2018. júl. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Kiéhezett lúzerek...
2018. júl. 23. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
60%
10: Nagyon rendes lány az akinek csak gazdagon kellesz....
2018. júl. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#11

Szerintem inkább az égvilágon senkit ne keress ezzel a gondolkodással. Ismertem néhány embert akik állandóan ki akartak irtani mindenkit azért mert ők balf_aszok voltak ismerkedés/csajozás tekintetében, ennek az lett az eredménye hogy valakivel a rendőrség beszélgetett el, valakit meg csak szimplán minden nő faképnél hagyott.

2018. júl. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem meg a fordítottja szokott lenni... TÖk jól beszélgetünk, erre hirtelen dugni akar. MOndom dikk, nyugi van, még bőven nem járunk ott. Aztán megsértődnek... :D
2018. júl. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!