Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ha valaki megtetszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha valaki megtetszik, ismerkedni kezdtek, és valakitől meghalljátok, hogy a nő házas és gyerekei vannak, hogyan viselkedtek vele?

Figyelt kérdés
Mondjuk semmi randi, csak sima beszédbe elegyedés volt közös hobbi alkalmával kezdtetek el vele csevegni, mert megtetszett. Utána már nem beszéltek hozzá?
2020. febr. 21. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
De, miért ne? Attól h házas meg beszelgethet
2020. febr. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%
Nem keresném, az tuti. A bánat akar egy konfliktust generálni.
2020. febr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Attol metakommunikacioban még flörtöl mindenki mindenkivel nekem ugy tünt fel. Mentalisan mindenki kavar mindenkivel.
2020. febr. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Barátkozni barátkozom, de hozzá nem érek egy ujjal se. Nem vagyok görény (a pasijával szemben). Volt ilyen esetem kb 15 éve, én szingli voltam, a csajnak meg férje volt és gyereke, és mindenáron dugni akart. Visszautasítottam (bár ez furán hangzik egy pasi szájából... de ez volt). Azóta is ő a legjobb barátom.
2020. febr. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csevegnék tovább, ha egyszer már tetszik és van közös témánk is.
2020. febr. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszelegetnék vele,de ha rám mozdulna ugy hogy otthon a család nagyon kiabránditó lenne számomra....szóval nem lenne semmi igy se ugy se...
2020. febr. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%

Hát amint megtudnám hogy házas meg gyerekei vannak utána már csak egyszerű sima beszélgetést tolnék vele. És nem keleresném a társaságát utána mivel minek...?? Miért akarnék konfliktust?? Inkább tovább keresek egy szingli után.


(Vagyis ha a célom a párkeresés. Ha csak barátkozni akarok akkor meg mindegy)

2020. márc. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!