Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, ti mit tesztek ha meghall...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti mit tesztek ha meghalljátok, a kőműves füttyöt? Van egy jó ismerősöm, aki szószerint ordibálni szokott a nők után. Elég fura.

Figyelt kérdés
2019. júl. 4. 19:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagálok.
2019. júl. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Helló pumukli/selymes szamár.

Kerülöm az építkezéseket, útépítéseket, de fülhallgató van a fülemben eleve. A fütty engem nem zavar, és már volt, hogy visszaszóltam valami trágárat, erre behúzta fülét farkát a macsó. De ha lehet kerülöm, mert sajnos már nincsen olyan, hogy sima fütty, hanem jóval durvábbakat tolnak. Kisgyerekkel közlekedő ismerősömnek simán ordibáltak "véresreb-sználak" és hasonlóakat.

2019. júl. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

😮

Nagyon bunkók.

Semmit nem csinálok,megyek tovább felemelt fejjel.

2019. júl. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
17%
Olaszországba rádudálsz egy nőre, vagy egy hetykét utána fütyülsz, akkor a nő 99% százalék, hogy megfordul és mosolyogva megköszöni!
2019. júl. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Megyek tovább, mintha meg se hallottam volna. Mondjuk én naiv vagyok, amikor leszólítanak útbaigazítást kérni alibiből, akkor ártatlanul megállok, aztán amikor már randira hívnak, hiába nem tudtam segíteni, csak akkor esik le, hogy ez csak kamu volt végig :D De hát, engem nem különösebben érdekel, amíg hozzám nem ér, nem követ, addig mondhat felőlem, amit csak akar.
2019. júl. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
2-es,csak pumukli.
2019. júl. 4. 19:42
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha jókedvem van, megfordulok és odamosolygok, ha rossz vagy pl a fülhallgató miatt nem hallom meg, akkor ignorálom.

Ha ordibálást hallanék, azt hinném, hogy valami fogyatékos, és a lehető leggyorsabban mennék el a közeléből.


20/L

2019. júl. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
65% Akkor fütyülgess ott, meglátod ott még pofont is kapsz a bikájuktól, nyomi.
2019. júl. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Sikerült beállnod az építőiparba Balázs? :)
2019. júl. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer mentem az utcán amikor egy nő után fütyült egy kőműves az utcán, a válasza csak ennyi volt:


"Kutyának nézel vagy rigó b*szta anyádat?"


Hát mindenki jót nevetett ott akkor 😀

2019. júl. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!