Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nők. Ti járnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők. Ti járnátok egy kőműves segéddel?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasni itt, hogy az illető legyen diplomás, máskor pedig az, hogy csak dolgozzon és legyenek céljai.


Szóval, kíváncsi vagyok a véleményekre. Egy kőműves segéd esetében is működik a bizonyos legyen kire felnézni mantra vagy mégsem?


Férfi, 19 éves



2016. nov. 8. 20:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Ha szégyeled, az már rég rossz...

Am a mai világban mindenki a bgf-re jár nincs is köműves iskola. teee kérdező

2016. nov. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
65%
Igaz, nem a te korosztályod vagyok, de a 8 évvel ezelőtti (19 éves) önmagam biztosan járt volna egy kőműves segéddel, AMENNYIBEN minden más klappol. Szimpátia, vonzalom, stb... a lényeg, hogy maga a kőműves segéd munkád egész biztosan nem lett volna akadály. A "legyen kire felnézni-mantra" pedig nem csak az illető munkája által megvalósítható. A műveltség, érdeklődés, nyitottság a világ "dolgai" iránt, tájékozottság (tudjunk igazán jól, tartalmasan beszélgetni), határozottság, vagy "csak" egy megfelelő szintű (neadj'isten kimagasló) érzelmi intelligencia mind-mind kiváltó okai lehetnek az úgymond felnézésnek, sőt...
2016. nov. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez egy remek, szívderítő válasz volt :D
2016. nov. 8. 21:03
 4/26 anonim ***** válasza:
37%

Nem járnék. Ez az igazság. Volt már barátom aki szakácsként dolgozott (én joghallgató vagyok), de nekem ez mostani fejjel azt mondom már sok lenne.


21/L

2016. nov. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
47%

4es, te bizony egy beképzelt nő vagy...joghallgató.pff

Az ilyenek megérdemelnék, hogy 40 évesen egyedül üljenek az ágy szélén egy koszos albérletben.

2016. nov. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
78%

Kiégek a joghallgatókon! Mire ekkora az arc, de komolyan? :S

Egy már másik diplomával is rendelkező joghallgató

2016. nov. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
59%

Ez most nem rólam szól. Statisztikák vannak arról, hogy a nők nem szívesen jönnek össze tőlük alacsonyabb társadalmi státuszú és/vagy kevesebbet kereső férfiakkal. Kivételek persze mindig vannak, de nem ezek az általános dolgok.


De gondolom a kérdező is jobban értékeli az őszinteségem, mintha hazudnék most valamit.


A korosztályomban is ezerszer gyakrabban látok egyetemista fiúkat nem-egyetemista lányokkal, mint egyetemista lányokat nem egyetemista fiúkkal (utóbbinál nyilván lehet férfi, aki azért nem egyetemista, mert már elvégezte a sulit).


5-6: Komolyan, mintha azért szidnátok valakit, mert nem tetszenek neki a ronda emberek. Ezt senki nem direkt csinálja, hanem ösztönből jönnek az ilyen dolgok. Nem és kész. Hazudjak? Az jobban esne a lelketeknek? A képmutatás.

2016. nov. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
82%
Persze, de abban az esetben ha nem buta. Attól, hogy még valaki nem végzett egyetemet, simán lehet egy intelligens, kedves ember :)
2016. nov. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%

pff, na mégis.

Szóval vagyok egy elég jól kinéző, önmagára adó, független, értelmiségi, egyetemet végeztt nő, saját lakással, autóval, évente kétszer megyek nyaralni, havonta étterembe, mozi, színház, minőségi klubbok.

És erre megtalál egy segédmunkás a neten.Sajnos volt már ilyen, de valahogy még a beszélgetés is nyögvenyelős volt, olyan voltam neki, mint valami elérhetetlen lény, és látszódott rajta hogy teper.

Gondlom a kollegáinak akarta elmesélni, hogy milyen jó nőt akart felszedni.

Szóval kocc volt neki, inkább ismerkedem, anyagilag stabilabb középkorú pasikkal, akik tudják mit akarnak az életben, és azt hogy akarják elérni.

2016. nov. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
65%

A férjem segédmunkás. Sose zavart! Igazi tökös fickó!

Undorodtam a nyámnyila irodakukacoktól!

2016. nov. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!