Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nők. Ti járnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők. Ti járnátok egy kőműves segéddel?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasni itt, hogy az illető legyen diplomás, máskor pedig az, hogy csak dolgozzon és legyenek céljai.


Szóval, kíváncsi vagyok a véleményekre. Egy kőműves segéd esetében is működik a bizonyos legyen kire felnézni mantra vagy mégsem?


Férfi, 19 éves



2016. nov. 8. 20:50
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Kilences.


Ez picit erős vagy. Nekem úgy tűnik, hogy túlságosan sokat képzelsz magadról. Nem személyeskedés, de nem kell ennyire lekezelőnek lenni.

2016. nov. 8. 21:47
 12/26 anonim ***** válasza:
65%

H 9es elég bekébzelt vagy😂

Nekem egy szaros éretségim van meg egy bv-s sulim. Aztán mégis van lakásom,középkategoriás kocsim,kutyám. Sportolok,csinos vagyok. És arra is büszke vagyok,hogy a hétköznapokba egyedül megoldom a lányomat.

Ennek ellenére nem vagyok elszálva.

Sok embernek lehet akármilyen végzetsége ha egyszer hülye az élethez. Attol h valakinek diplomája van még lehet egy luzes.

Nekem volt jogász pasim,nagyon unalmas egy ember volt,elszorta minden pénzét hülyeségekre,egy Ladát nem tudott volna venni magának,egy polcot nem tudott öszerakni.

Jelenlegi párom térkövez,jol beosztja a pénzét és megvan mindene. Teljessen értelmes,sokmindenhez ért és nyitott mindenre.

N25

2016. nov. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
65%

luzer*

térkövezik*

2016. nov. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Az első barátomnak csak érettségije volt, a másodiknak pedig még az sem, és hogy őszinte legyek, nem voltak velem egy értelmi szinten, és ezt nem nagyképűségből mondom, de a világ dolgai iránt nem érdeklődő és a világ dolgaiban nem tájékozott emberekkel nem tudok mit kezdeni. A jelenlegi barátomnak sincsen diplomája csak szakmája, ő viszont tájékozott, értelmes, minden iránt érdeklődő, remek beszélgető partner, és egyáltalán nem érdekel hogy nincs diplomája. Van egy jó munkája, amit szeret, a főnöke irtó jó fej, és nekem ez a lényeg, hogy boldogan megy be dolgozni és nem szenvedve, befásultan.

egy egyetemista

2016. nov. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Jól leértékelődött a kétkezi munka! A joghallgató hölgy jól el szállt. De kérdező! Segéd, vagy segédmunkás? A sógorom is kőműves segédként kezdte, a húgom tanárnő, és jól megvannak. A sógornak meg van a mestervizsgája, és működik a vállakozása. Ja, és van két gyerekük, szép házuk két kocsijuk. Nem kell lenézni a kétkezi munkást! Kedves joghallgató! Biztos a szüleidnél élsz, vagy bérelt kecóban, mert tudni kellene hogy hogyan lehet egy villanyszerelőt, vizszerelőt, vagy egy kőművest szerezni hibaelhárításhoz.
2016. nov. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem fontos, hogy a munkámról tudjak beszélni a párommal úgy, hogy érti miről van szó. (Hasonló területen dolgozunk.)
2016. nov. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
65%

Szégyelje el magát az a lány, aki emiatt nem jönne össze valakivel. Egy normális párkapcsolatban a szimpátia, vonzalom, kommunikáció és nem a pénz, pozicio számít. Egy ember munkája évek vagy hónapok alatt változhat, jobbról rosszabbra vagy rosszabbról jobbra. Én kerülöm az érdekekre menő libákat, mert a szemembe nem nők és nem érdemelnek meg boldog, harmonikus párkapcsolatot valszeg olyan hozzáállassal nem is fognak.

Kérdező ne aggodj emiatt, nem csak a munka miatt lehet felnézni valakire, inkább gondolkozz el azon mibe látod magad különlegesnek!

2016. nov. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

#17 Nem szégyellem magam és köszönöm, boldog, harmonikus kapcsolatban élek.

Mint írtam, nem jönnek össze vele, de nem a pénz és a pozíció miatt.


#16

2016. nov. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Ja mert egy párkapcsolatban csak a munkáról lehet beszélgetni semmi másról, csak ez az egy téma van. Istenem... Álságos vagy és képmutató!
2016. nov. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Tehát, ha jól értelmezem, akkor a pénz és a pozíció semmit sem számít, csupán az, hogy egymás munkájáról diskuráljunk.


Azt megtehetem, hogy állandóan a foglalkozásromról beszéljek.

2016. nov. 11. 16:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!