Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nők. Ti járnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők. Ti járnátok egy kőműves segéddel?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasni itt, hogy az illető legyen diplomás, máskor pedig az, hogy csak dolgozzon és legyenek céljai.


Szóval, kíváncsi vagyok a véleményekre. Egy kőműves segéd esetében is működik a bizonyos legyen kire felnézni mantra vagy mégsem?


Férfi, 19 éves



2016. nov. 8. 20:50
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Nyilván nem csak a munkáról lehet beszélgetni, de nekem fontos, hogy tudjak róla.

Hát a kőműves segéd meg semmit nem fog hozzá konyítani. Ahogy mondjuk egy ügyvéd sem.


Ettől nem leszek sem álságos, sem képmutató. Egyébként meg lényegtelen, hogy én mit szeretek, mert már nem vagyok fent a "társkereső piacon", szóval csak a párom számít és senki más.

Vele meg tudok beszélgetni a munkámról IS. Ahogy én is értem, amit ő mesél. ;)

2016. nov. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Tényleg ennyire gyökerek vagytok? Miért fáj nektek, ha valaki szeret a munkájáról IS beszélgetni? Én ilyen vagyok, nektek meg ez legyen qrvára mindegy, hogy én milyen vagyok.


Olyan nőt szedtek össze amilyet akarok. Nekem meg olyan párom van, amilyet szerettem volna (és fordítva).


Pár keresésben meg leszarom, hogy mi kell a másiknak, vagy olyan vagyok-e amilyen párt ő szeretne.

Majd ha találkoznak az igényeink, akkor megállapodunk egymás mellett és onnantól kompromisszum kész vagyok.

Veletek nyilván nem találkoznának az alap elvárásaink, de engem ez nem is érdekel. Ilyenkor az ember tovább megy.

2016. nov. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Egyébként kérdező, szövegértés egyes. Nem érdekel a munkád, nem értek hozzá, és te sem értenél az enyémhez. Ezért van szakmabeli párom, mert ő nem csak a kötőszavakat érti, ha mesélek neki a munkáról.
2016. nov. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Én mindezt értem. Érteni vélem. Túlságosan lekezelőek és fellengzősek vagytok. Rengeteg arrogáns, anyagias ember van. A soraitok is ezt támasztják alá.
2016. nov. 11. 16:19
 25/26 A kérdező kommentje:
Na, mindegy. Megyek egy magamfajta prolihoz illő tevékenységet folytatni. Egy péntek esti focira megyek a haverokkal.
2016. nov. 11. 16:39
 26/26 anonim ***** válasza:
Figyelj ne törődj az itteni, nőnek nem nevezhető primitiv libákkal. Az ilyenek nagyon elvannak telve maguktól, mert elértek valamit holott ugyanolyan nullák, diplomákkal, menő állásaikkal. Egy igazi nő nem a munkádat fogja nézni hanem, hogy te ki vagy. Most attól, hogy tételezzük fel esetleg másabb vagy jobb állása van, mint neked simán eltudnátok bármiről beszélgetni, de az is fontos, hogy erre te is legyél nyitott és ne nézd le magad! Ha szereted a kétkezi munkákat akkor csináld szenvedéllyel. Csak bízz magadba!
2016. nov. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!