Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon hülye lennék hogy így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hülye lennék hogy így viselkedtem egy randin?

Figyelt kérdés

Nagyon nem kelendő félénk pasi vagyok, nem vagyok helyes sem. Interneten megismerkedtem egy nővel, nagyon szimpi volt igy randi is lett. Végre nem volt kövér a nő, szép alakja volt, szerintem csinosabb nő volt, dús haj stb.

Szóval eléggé bejött a nő... Randin valahogy érezte hogy félénk vagyok és talán ezért is de így oda bújt hozzám, meg simogatott én erre felálltam és mondtam hogy bocsi de ez nekem sok és ott hagytam


2019. okt. 11. 07:23
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha akarsz tőle valmit akkor igen elég fura. :D csapot papot otthagytad jo eséllyel szóba sem áll veled.

De h kimagyarázod hogy parázós vagy akkor is. Én legalabbis a szenvedélyes pasikra bukom, akikhez HA MÁR oda simulok biztosan tudom mit okozok ezzel, na es neeem az elrohanást... :D

2019. okt. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Kiegeszites: a nonek is lehetnek felelmei, erzesei. Mi van ha a maradek onbecsuleset most te torted ossze? Siman lehet hogy tobbe nem mer igy kezdemenyezni...

nem csak te letezel es a te kis lelked... a masik is ott van. De ha te ezt nem fogod fel esszel minek akarsz TÁRS kapcsolatot? Ahhoz ugyanis eszre kene venni a masikat is. Nem csak a dus haját és a karcsu testet, vagyis a hust. Hanem hogy elegge megbanthattad ezzel. Eleg durvan...

de ha mazlid van leszarja es legyint.

2019. okt. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
De ez nekem így első randin tényleg sok volt, hiszen szinte idegen,..
2019. okt. 11. 07:37
 4/33 Diazepam ***** válasza:
90%
Attól még hogy pasi vagy neked is jogod lehet úgy érezni egy randin, hogy amit a másik csinál az sok. Képzeljük el fordítva a sztorit, első randin a pasi már bújik, simogat, pedig alig ismeri a nő, hát én is felálltam volna és otthagyom. Történt is már ilyen. Nem vagyok a várakozás híve, de azért aki normális párkapcsolatot szeretne az nem így kezdi.
2019. okt. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon h..lye vagy. Pont.

Ha valamit soknak érzel, akkor KOMMUNIKÀLJ a másikkal és közöld ezt vele. Nagyon gyerekesen viselkedtél. Ilyet egy érett felnőtt ember nem csinál.


Lépj ki a komfort zónádból és nők fel agyilag.

2019. okt. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Jav: nőj fel
2019. okt. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Köszi az oktatást de 34 évesen úgy érzem felnőttem már...
2019. okt. 11. 07:50
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Azzal nincs semmi baj, hogy nem viseled el. Különbözőek vagyunk, valaki ezt eltűri, mások nem, ahogy te sem. Csupán magával a közlés módjával van probléma, mert ebből arra asszociálhat a nő, hogy nem tetszik neked, undorodsz tőle. Nem hülye vagy csak rosszul reagáltál. Csak mondd ki, hogy neked ez egyelőre nagyon sok, ha így felugrasz, akkor az nagyon negatívan hathat.
2019. okt. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Megértem, hogy sok volt, de érettebben is lekommunikálhattad volna
2019. okt. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
88%

Ja, 34 évesen úgy viselkedtél mint egy éretlen 14 éves. Ezt nevezed te érett felnőttes viselkedésnek?

Sok 30 fölötti csak felnőttnek látszó ember.

2019. okt. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!