Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon hülye lennék hogy így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hülye lennék hogy így viselkedtem egy randin?

Figyelt kérdés

Nagyon nem kelendő félénk pasi vagyok, nem vagyok helyes sem. Interneten megismerkedtem egy nővel, nagyon szimpi volt igy randi is lett. Végre nem volt kövér a nő, szép alakja volt, szerintem csinosabb nő volt, dús haj stb.

Szóval eléggé bejött a nő... Randin valahogy érezte hogy félénk vagyok és talán ezért is de így oda bújt hozzám, meg simogatott én erre felálltam és mondtam hogy bocsi de ez nekem sok és ott hagytam


2019. okt. 11. 07:23
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
A bújás mióta szexuális kontakt?!
2019. okt. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 Diazepam ***** válasza:
63%
Rosszul kommunikálta le? Hát nehogy már valakinek szólni kelljen hogy első randin ne nyomuljon. Értelmes embereknék alap. Sajnos itt a nép eq nulla.
2019. okt. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

"De ez nekem így első randin tényleg sok volt, hiszen szinte idegen,.."

Nem ezzel van a baj. Hanem azzal, hogy felálltál és faképnél hagytad. Azért egy normális, felnőtt férfinek tudnia kéne kezelni ezt a helyzetet: méghozzá értelmes, összefüggő mondatokban kommunikálva. Nem elrohanni, mint egy gyerek.

2019. okt. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!