Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon hülye lennék hogy így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hülye lennék hogy így viselkedtem egy randin?

Figyelt kérdés

Nagyon nem kelendő félénk pasi vagyok, nem vagyok helyes sem. Interneten megismerkedtem egy nővel, nagyon szimpi volt igy randi is lett. Végre nem volt kövér a nő, szép alakja volt, szerintem csinosabb nő volt, dús haj stb.

Szóval eléggé bejött a nő... Randin valahogy érezte hogy félénk vagyok és talán ezért is de így oda bújt hozzám, meg simogatott én erre felálltam és mondtam hogy bocsi de ez nekem sok és ott hagytam


2019. okt. 11. 07:23
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

"Végre nem volt kövér a nő,"


Nálad oly mindegy, hogy kövér-e avagy sem.Egyikkel sem jutsz sehová.

2019. okt. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
92%

34 évesen így NEM kommunikálunk.

Semmi gond azzal, ha sok volt számodra a simogatás, bújás, de ezt el lehet mondani normálisan, nem kell felpattanni és otthagyni a másikat.

2019. okt. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Hülye vagy, de mentségedre legyen mondva, hogy a fent leírtak alapján nem fogod tovább örökíteni a génkészleted. Így meg van bocsájtva.
2019. okt. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Jól elrontottad haver, inkább örülnél hogy valaki végre hozzádbújt. Szerintem próbáld meg valahogy kiküszöbölni a csorbát amíg még nem késő.
2019. okt. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Pedig szeretnék gyereket. Remélem ezzel a csinos nővel még lehet valami. Szerinted van még esélyem, mit mondjak neki?
2019. okt. 11. 08:17
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor mondanék ilyet, ha nem jönne be a nő. Jó eséllyel most ő is ezt hiszi.
2019. okt. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
🤣🤣 ez mar Darwin-díj szintű nyomoreksag. Hajra a kovi lannyal!
2019. okt. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
17. Ok, lehet kicsit rosszul kommunikáltam le, de biztos akkor te olyan vagy, aki szereti ha idegenek simogatják, szerintem normális férfi ezt nem nolerálja, szerintem a nő is furi volt kicsit csalódtam benne.
2019. okt. 11. 08:38
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, istenem, kérlek meg se szólalj a továbbiakban kérdező, mert most csak kifogásokat keresel, és tovább rontasz a helyzeteden. Ne akard már menteni a menthetetlen.

VÁLLALD TETTEID UTÁN JÁRÓ KÖVETKEZMÉNYEKET!


"szerintem normális férfi ezt nem nolerálja, szerintem a nő is furi volt kicsit csalódtam benne."

1. Nem a nő volt furi, hanem te!

2. Egy normális egészséges szexuális értékrenddel rendelkező férfi nem utasítja el egy nő fizikális közeledését!

3. Minek találkozol egyáltalán nővel? Azt hiszed, hogy az első randi abból áll, hogy csak leültök egy padra és egymás mellett beszélgettek, mint két éretlen tizenéves?

Bocsi, ennyi évesen már ebből ki kéne, hogy nőjjél.

Fizikális kontaktus fontos, pl. egy kézfogás, egy simogatás.

4. Mennyi ideig is beszélgettetek neten mielőtt megtörtént az első randi?


Attól, hogy te gátlásos vagy, nehogy azt hidd, hogy más is olyan, mint te és hogy ezt hosszú távon tolerálni fogják neked!

Előbb a saját problémáidat old már meg és csak utána akarj ismerkedni, miután nem lesz tele a gatyád, ha a nő hozzád ér.

2019. okt. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

ui.: És még te csalódtál benne?! Ez volt a nap vicce.

És a kommented tovább erősíti azt, hogy NEM VAGY érett, felnőtt ember.

2019. okt. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!