Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon hülye lennék hogy így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hülye lennék hogy így viselkedtem egy randin?

Figyelt kérdés

Nagyon nem kelendő félénk pasi vagyok, nem vagyok helyes sem. Interneten megismerkedtem egy nővel, nagyon szimpi volt igy randi is lett. Végre nem volt kövér a nő, szép alakja volt, szerintem csinosabb nő volt, dús haj stb.

Szóval eléggé bejött a nő... Randin valahogy érezte hogy félénk vagyok és talán ezért is de így oda bújt hozzám, meg simogatott én erre felálltam és mondtam hogy bocsi de ez nekem sok és ott hagytam


2019. okt. 11. 07:23
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

19.

1. Nem a nő volt furi, hanem te!

Azért vagyok furi mert nem akarok ismeretlenekkel szexuális kontaktot? Csak gratulálni tudok..


2. Egy normális egészséges szexuális értékrenddel rendelkező férfi nem utasítja el egy nő fizikális közeledését!

Igen? Egy férfi akkor olyan hogy már ismeretlen nők simogatják annak már örülnek. Ez nem egészséges szexualitás hanem kanosság. Teljesen ismeretlen volt, akkor találkoztam először vele, nem a kolléganőm volt hogy ismeretem már előtte.


3. Minek találkozol egyáltalán nővel? Azt hiszed, hogy az első randi abból áll, hogy csak leültök egy padra és egymás mellett beszélgettek, mint két éretlen tizenéves?

Igen az első randin meg akarom ismerni ami beszélgetés, tudud én először lelkét akarom megismerni aztán a testét...


Bocsi, ennyi évesen már ebből ki kéne, hogy nőjjél.


Fizikális kontaktus fontos, pl. egy kézfogás, egy simogatás.

Fontos, mikor már az ember jól ismeri a másikat , ezzel az erővel minden vonzó nő közeledését fogadnom kéne pl BKVn


4. Mennyi ideig is beszélgettetek neten mielőtt megtörtént az első randi?

Egy hetet kB

2019. okt. 11. 09:05
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

#18


Első randik legalabb fele szexxel vegzodik nalam. Ha egy lany fizikailag vonzodik es odabujik, az hol rossz? Nyert ugy.

2019. okt. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Azért tartanak itt a kapcsolatok mert nem lelki vonzódás van elsősorban hanem inkább testi, mindjárt dugás van stb. Első randin már csók esetleg szex, ez borzalom.
2019. okt. 11. 09:15
 24/33 A kérdező kommentje:
Egyedül a kommunikációval értek egyett, ezt nem így kellett volna lereagálnom
2019. okt. 11. 09:17
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

#21


"Igen az első randin meg akarom ismerni ami beszélgetés, tudud én először lelkét akarom megismerni aztán a testét..."

"Első randin már csók esetleg szex, ez borzalom."

Kár, hogy 34 évesen ezen a szinten vagy, hogy azt hiszed, hogy már bűn, ha az első randin megfogják egymás kezét a felek, és esetleg elcsattan egy csók.


Oké, te ilyen vagy, még jó, hogy nem vagyunk egyformák. Csak kérlek, akkor ne úgy állítsd be, hogy mindenki más rossz és állításod szerint "kanos", ha nem olyan prűden viselkedik, mint te.


Csak a tapasztalanságod, visszafogottságod beszél egyébként belőled. Nem gondolkodtál még el azon, hogy miért vagy még mindig egyedül 34 évesen? Hogy tulajdonképpen nem a világgal van a baj, hanem egyedül csak veled? De tudom, mindenkit hibáztatni a legkönnyebb, de hogy elmerülj saját magadban, az már luxus, és sértené az egódat.


Mindegy, ilyen mentalitással örökké egyedül fogsz maradni és ez már most borítékolható.


(Páromat neten ismertem meg, első randi előtt ugyan másfél hónapig neten beszélgettünk, de már az első randin köszönéskor csókkal üdvözöltük egymást, megfogtuk egymás kezét. Igaz, hogy nálunk 4 és fél évig 200 km-es távkapcsi volt és utána költöztünk össze, de már 6 és fél éve együtt vagyunk.)

2019. okt. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
84%

Ha egy 34 éves pasi reagálná le így hogy odabújok hozzá , soha szóba se állnék vele többet.

Nem az a baj,hogy nem fér bele első találkozón egy kis intimitás... de ebből a helyzetből ki lehet bújni másképp is.

Na haragudj de k_rva gáz

2019. okt. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
94%
Hagyjatok mar, mar kiírt ugyanebben a stílusban egy csomó kamukérdést.
2019. okt. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 Rockarc ***** válasza:

Miert akarsz kapcsolatot, ha neked ez mar sok? Pontosan azon kivul, hogy elmondod, hogy van kapcsolatod neked is, azon kivul a mi a banatos fenenek ismerkedsz? Nem kene. Keress valami masik eletcelt.


43F

2019. okt. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
56%

Kérdező, nem való neked hús-vér nő.

Ugye szűz vagy még?

2019. okt. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
29. Nem vagyok szűz és igenis kell hús vér nő, ha már jobban ismerem és egy kis idő eltelt akkor már nagyon bújós vagyok és nagyon igénylem a tesi kontaktust de nekem ehez idő kell.
2019. okt. 11. 11:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!