Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nő hív meg akkor végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nő hív meg akkor végre neki kell majd fizetni a randin?

Figyelt kérdés

Tudom mindig a férfi hívja meg a nőt ő fizet stb.

Viszont most ismerkedek egy nővel interneten és bizony ő mondta hogy ismer egy jó hamburgerest és mit szólnék ha holnap délután meghívnálak oda.


2019. aug. 30. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondta meghív téged, akkor igen, neki illik fizetni. Kár ennyi troll kérdést kiírni, ezerszer leírta már itt mindenki mi a meghívásra vonatkozó illemszabály.
2019. aug. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem felesben kéne fizetni, nekem volt olyan randim, ahol hagyta a fickó, hogy mindent én álljak (első randi) és mit ne mondjak, nem volt következő randevú. Ha mindenképpen ő szeretne meghívni, illik a következő randin ezt viszonozni.

23/N

2019. aug. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha így, ez a "meghívlak" kifejezés felmerült, akkor igen, akkor úgy illik, hogy ő fizet. Mindenesetre, ugyanazt javaslom neked is, amit magamnak és nőtársaimnak is javasolni szoktam, hogy legyen nálad annyi pénz mindenképp, hogy tudd fedezni a fogyasztásod, hátha ő mégsem ért velem egyet. De alapvetően jelen helyzetben neki kéne fizetnie, igen.
2019. aug. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Neki sem "kell" fizetnie a randin pont ugyanúgy ahogy neked sem kell, hisz ez egy döntés nincs ráerőszakolva senkire sem, de egyébként értelmezve a kérdésed lényegét igen, azt mondta meghív ergo az azt jelenti, hogy ő fizetne. Ha azt mondta volna, hogy tud egy jó hambist és elmehetnétek abban nincs jelezve a fizetési szándék, ebben benne van.
2019. aug. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Ha randira hív egy férfi, akkor is fizetem a saját fogyasztásomat. De ha valakinek ennyire probléma, hogy pénzt adjon ki fizetős helyen, miért kell fizetős helyre menni randizni?
2019. aug. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%

Ez annyira szánalmas. "Akkor végre neki kell fizetnie" Ennyire fillérb.szó vagy??

Ennyire sajnálsz pár ezer ft-ot egy csajtól??

Ha nincs azt megértem, mindenkinek adódhatnak anyagi problémái, de ha te most annak örülsz, hogy meghív akkor semmivel se vagy jobb mint a kitartott ribik. Pont a magadfajta férfiak lennének a legnagyobb aranyásók ha nőnek születtek volna

2019. aug. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

"Végre" lol. Nem értem, hogy zsugori f-szok miért visznek csajokat fizetős helyekre.

Ha nem akarsz fizetni, akkor vidd el a parkba, ha meg kávézni, étterembe viszed, akkor ne nyavalyogj, ha urambocsá' fizetni kell.

Ha azt mondta, hogy meghív, akkor valószínűleg meg is hív. Legyen azért nálad pénz, mert ciki, ha mégsem.

2019. aug. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A “végre” elég sokatmondó.Nem hiszem, hogy ilyen “férfival” randiznék.
2019. aug. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért elég szánalmas felnőtt férfiként egy hamburger + üdítő árán parádézni.

Ennyit nem ér meg neked egy nő aki tetszik?

2019. aug. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát nem nyílvánvaló??
2019. aug. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!