Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam a pasit fizetni a randin, ha tudom, hogy nem lesz folytatása?

Figyelt kérdés
Legyen a számla végösszege 4000 Ft. Hiába ajánlom fel, hogy fizetem a felét. Utána én leszek a lehúzós qva, mikor kiderül, hogy ennyi volt.
2017. aug. 9. 12:19
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Hagynám.Ő hívott meg.
2017. aug. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Minek mész el randizni, ha már most tudod, hogy nem lesz folytatása?


Ha ez a randin derül ki, én ragaszkodnék a saját részem kifizetéséhez.

2017. aug. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Felajànlottad neki ,nem fogadta el.

Aztan kit érdekel ,hogy mit fog gondolni.

n25

2017. aug. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
ha felajánlod, h állod a részed, de elutasítja, akk az az ő döntése...
2017. aug. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Ha előre tudod hogy nem lesz folytatása akkor szerintem ajánld fel hogy fizeted a te részedet.
2017. aug. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyetértek a válaszokkal, csak nem tudom mennyire korrekt ez így, mivel ő még a randin hihette, hogy lesz folytatás.
2017. aug. 9. 12:36
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Na, én az első pár randin ezért nem engedtem senkit fizetni. :)

Én is fizetném a felét.


21/L

2017. aug. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%

Miért mennek ezek ilyen nehezen nektek, lányok?

Nem, nem ettől leszel lehúzós. Egyáltalán, fel sem kellene ajánlanod, ráadásul annyira bagatell összeg, hogy mindenkinek bele kell férjen. Ha jól megy a dolog, akkor idővel áthívod magadhoz, amikor főzöl neki valami finomat, ez bőven elegendő kompenzáció. Most persze nem ez a helyzet, de felteszem, te sem így indultál neki a randinak.

Akkor lettél volna lehúzós, ha hetekig (hónapokig?) így oldottad volna meg az iszogatásaid/kávézásaid, előtte lebegtetve a dolgot. Vagy ha szórakozóhelyen elfogadod a meghívást, aztán rögtön "kimész mosdóba", vagy akár még erre az olcsó színjátékra sem fecsérelve az idődet fapofával elsétálsz az itallal. Ilyenek vannak bőven, és szerintem a minimális értékrenddel rendelkező embereknek nem kell magyarázni, mi is a gond vele.

2017. aug. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem az lenne a tisztességes, ha még fizetés előtt elmondanád a hapsinak, hogy ennyi volt, aztán így könnyebben dönthet arról, hogy ki mit fizessen. Mert ha fizetés előtt még jópofizol vele, aztán meg amikor legközelebb találkozni akar veled, akkor közlöd vele, hogy bocs, de mégse, akkor kétségtelenül ő is szarul érezheti magát, és azt gondolhatja, hogy lehúztad. Én férfiként úgy gondolom, hogy a legbecsületesebb az, ha még fizetés előtt tálalod a szitut, aztán ha azt mondja, hogy akkor fizesd te is a részed, akkor kifizeted, ennyi. Én is szarul érezném magam, ha utána közölnéd, hogy bocs, de vége van, és én is azt gondolnám, hogy bezzeg azért jót evett-ivott a pénzemen, aztán még a szemembe se merte mondani, hogy nem akar tőlem többet.
2017. aug. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!