Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akkor is hagyod fizetni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor is hagyod fizetni a férfit, ha már a randi elején látod, hogy ennek nem lesz folytatása?

Figyelt kérdés
Mostanában rengeteg az olyan kérdés, hogy miért nem fizetnek a mai férfiak a randin? Mi van azokban az esetekben, amikor rájössz gyorsan, hogy a randi végén el fogsz köszönni, és közlöd, hogy nem egymást keressük? Olyankor azért belefér a kávé, esetleg meg is vacsorázol még?

2017. júl. 2. 19:05
1 2
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem, de ha ragaszkodik hozzá, vagy pl akkor fizet amikor a mosdóban vagyok, akkor nem erősködöm.
2017. júl. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Első randira sosem megyek vacsorára. Max egy kávét, üdítőt iszom, és felajánlom, hogy felezzünk.
2017. júl. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
40%

Én már eleve nem hagyom fizetni a férfit, mindenki fizesse a maga részét. Ha már kialakult a kapcsolat, vagy házasságon belül már lehet úgy, hogy egyszer egyik, egyszer másik fizet, de randizgatásnál erről szó sem lehet. Én sem fizetek másnak, más se fizessen nekem. Eleve ha megyek valahova, úgy tervezem a kiadásokat, hogy beleférjek a keretbe, magamat tartom el, számolok, mire mennyi kell, és azon felül mennyit költhetek egyébre.

Volt egyébként emiatt nézeteltérésem valakivel, aki minden áron úgy akart randizni, hogy egyszer egyikünk, egyszer másikunk fizessen, úgy, hogy még csak egyszer beszélgettünk interneten, és nem volt hajlandó tudomásul venni, hogy én a magamét fizetem, és ő is a sajátját. Nem is lett randi belőle.

2017. júl. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Minden randin felajánlom, hogy fizetem a részemet, azon is, amin látom, hogy nem lesz folytatasa és azon is, amin remélem, hogy lesz.
2017. júl. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Fel szoktátok ajánlani?


Sosem mondom a nőnek, hogy fizessünk felesben, és kifizetem minden alkalommal az ő fogyasztását is.


De szeretem, ha felajánlja. Annak ellenére, hogy sosem fogadom el.

Viszont a linkelt posztokból azt látom, hogy sokan teljesen természetesnek veszik, hogy meg kell hívni őket, mintha ez járna nekik.


Eddig 90%-ban azok a nők ragaszkodtak a felesben fizetéshez, akik tudták, hogy nem lesz második randi, de én is találkoztam olyan hölggyel aki úgy volt vele, ha már idáig eljött, akkor egy vacsorát nem hagy ki, akkor sem, ha utána azonnal közli, hogy ennyi, és vége. Ezt nem találtam túl szimpatikusnak.

2017. júl. 2. 19:30
 7/19 anonim ***** válasza:
28%
Én már randi előtti beszélgetésnél, mikor még csak tervezzük, hogy lesz-e randi, megmondom, hogy a saját részemet én fizetem és pont. Amíg nincs kapcsolat és nem ismerjük elég jól egymást, hogy megbízzunk egymásban, és tudjuk, hogy a másik fél nem akar lehúzni, nem tartom korrektnek, hogy ilyen költségbe verjük magunkat. Persze mikor először randizgattam, tapasztalatlanul, akkor engem is hívtak meg, de egyszerűen kényelmetlenül éreztem magam. Jobb így, hogy a magam részét én fizetem, így tiszta. Majd ráérünk kapcsolatban - ha egyáltalán lesz belőle - fizetni egymásnak (természetesen oda-vissza, kölcsönösen).
2017. júl. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%
Első randin ne vacsorázni hívd a lányt, vagy ha igen, akkor annak tudatában, hogy sikertelen randi esetén is te fizetsz, mivel te voltál a meghívó.
2017. júl. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

@8: nem vacsorázni hívtam, hanem kávézni. De az első mondata az volt, hogy ne haragudjak, de egész nap nem volt ideje enni, annyira megéhezett. Gondolhatod, hogy nem mondtam neki, hogy "bocs, szó sem lehet róla".


Az étkezés végén gyakorlatilag 5 percet nem várt, máris elnézést kért, hogy neki mennie kell. Tehát felteszem már az elején látta, hogy nem én vagyok álmai lovagja.


(hozzáteszem, diplomás, jól kereső, intelligens nő volt, tehát elméletileg semmilyen téren nem szorult rá arra a vacsora meghívásra).


ui: mosolyogva fizettem, tudtam, hogy éppen én vagyok a balek, de nem vágott földhöz az összeg, és ezzel magát minősítette, nem engem.

2017. júl. 2. 19:51
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ő leszerepelt, de nem mindenki ilyen.
2017. júl. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!