Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akkor is hagyod fizetni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor is hagyod fizetni a férfit, ha már a randi elején látod, hogy ennek nem lesz folytatása?

Figyelt kérdés
Mostanában rengeteg az olyan kérdés, hogy miért nem fizetnek a mai férfiak a randin? Mi van azokban az esetekben, amikor rájössz gyorsan, hogy a randi végén el fogsz köszönni, és közlöd, hogy nem egymást keressük? Olyankor azért belefér a kávé, esetleg meg is vacsorázol még?

2017. júl. 2. 19:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

"Mi van azokban az esetekben, amikor rájössz gyorsan, hogy a randi végén el fogsz köszönni"

Olyankor, az randi vége. Miért maradna bárki is? O.o

Miért innék vagy ennék, vagy csinálnék bármit is olyannal, akitől semmit sem akarok? O.o


Gyerekeeeeek.

Ismerkedni mentek randira...

Nekem az is fura, direkt pénzköltés van. Mikor én randizok, pénz költés teljesen véletlenszerű és esetek nagy százalékánál szimplán nincs.., avagy nem kerül elő egyik fél pénztárcája sem.

2017. júl. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
69%
Én is természetesnek tartom, hogy én fizetek első randin, hiszen semmivel nem tartozik nekem, csak egy idegen srác, akivel elmentünk meginni valamit. Viszont nem erőltetem, kedves gesztus, ha ő fizet, de ne úgy tegye, hogy ezért cserébe vár folytatást, mert azt majd eldöntjük együtt, hogy akarunk-e kölcsönösen valamit még, vagy sem. Sajnos általában azt hiszik, hogy ha meghívnak, akkor biztosan lesz valami. De ez nem így megy. Amúgy nem szoktam különbséget tenni ilyen szempontból nekem tetsző és nem tetsző emberekkel, mindenkinél azzal zárom a randit, hogy előveszem a pénztárcát és fizetem a magamét. Azt, hogy ő mit akar vagy mennyit ítél helyesnek nekem adni, az ő dolga, nem fogok leállni ott vitatkozni, hogy "de én fizetek, mert nem tetszel" vagy "de én fizetek, mert tetszel". Hülyeség fennakadni azon a 300-600 forinton bárkinek, itt inkább a gesztus és az udvariasság a lényeg.
2017. júl. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

"Viszont nem erőltetem, kedves gesztus, ha ő fizet, de ne úgy tegye, hogy ezért cserébe vár folytatást, mert azt majd eldöntjük együtt, hogy akarunk-e kölcsönösen valamit még, vagy sem. Sajnos általában azt hiszik, hogy ha meghívnak, akkor biztosan lesz valami."


Érdekes, körülbelül ezzel a kétféle nővel találkoztam mostanában (az egyik, aki természetesnek veszi, hogy őt meg kell hívni, a másik ez).



Többektől hallottam, hogy azért nem szeretik a meghívást, mert akkor a férfi azt gondolja, hogy valami jár cserébe. De most tényleg, egy kávé még drága helyen is 1500 forint alatt marad (de átlag randis helyeken inkább a fele, harmada), tényleg van olyan, aki azt hiszi, ha kifizetett "ennyi" pénzt, akkor az bármire feljogosítja?


Azt gondolom ez is elborzasztó, még férfiként is értetlenül állok előtte.

2017. júl. 2. 20:40
 14/19 anonim ***** válasza:
Hajaj pedig vannak. A nagyon tágabb ismeretségi körben van egy srác. Neki az az elve, hogy ha a randi közben nem látja, hogy valaha lesz szex a csajjal (lehetőleg az nap), akkor egy kávét sem fizet ki neki, akkor megy felesben. És akkor egy tanult, mérnökről beszélünk, 30 felett.
2017. júl. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Vannak olyanok, akik azt gondolják, a meghívásért cserébe jár nekik valami ellenszolgáltatás, még itt is vannak ilyen kérdések/hozzászólások. Szóval nálam ez is benne van a pakliban, miért nem akarom, hogy amíg csak ismerkedünk, a másik fél bármire is meghívjon. Majd ha már egy pár vagyunk, akkor kölcsönösen fizetünk egymásnak, de addig én ilyenbe nem megyek bele. Nem érdekel, a másiknak mi a véleménye erről, utálok tartozni.
2017. júl. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Bizonyára én vagyok idejétmúlt!(harminc feletti mérnök szintén), se még megcsókolni sem szoktam az első randim, az nálam tényleg a bemutatkozó rész, ahol még mindenki mondhatja, hogy köszi, ennyi volt.
2017. júl. 6. 00:37
 17/19 anonim ***** válasza:
Ez nem életkor függvénye, de jó ilyet olvasni, hogy vannak ilyenek, akik nem akarják egyből lerohanni a másikat.
2017. júl. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Kedves Kéredző, szerintem teljesen normálisan gondolkodsz.
2017. júl. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, de mostanában tényleg nem tudom eldönteni néha, hogy én megyek egyedül jó irányba és mindenki szembe hajt, vagy pont fordítva, ennyi ember szembe jön akkor nekik van igazuk 😀
2017. júl. 7. 09:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!