Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennek még lehet folytatása,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek még lehet folytatása, volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Az én történetem, hogy huszoneves lanykent egyutt voltam lazakapcsolatban egy ferfival osztol tavaszig, jol indult, de tul ramenos voltam, szoval tul konnyen megkapható, kovettem el hibakat. Lazán voltunk, hol igert, hol lerazott, sokat dolgozott, utazott, flortolt mas lanyokkal, (voltak is gondolom). Én már hanytorgattam, h toltson velem idot, hogy nem olyan mint az elejen. Szerelmes voltam. Májusban volt az utolsó randink, egy idő után nem irt, rá egy hónapra irta, h vége és kész, persze leszidtam alaposan, nem értettem, hogy mi miatt, bár a barátai is próbálkoztak nalam, gondolom vki mondott rolam valamit..nem első esett. Nyáron ráirtam, de nem irt vissza, nem rég irt ő, csak ugy, most meg egy pénteki buli után nálam kötöttünk ki, nem beszéltünk szépen egymással, bennem harag volt, ő lekezelő, de azért sze**nk.. majd távozott egy csókkal bucsuzva. Na de a vasárnapot is együtt töltöttük, megint nem bszéltünk, bár mondtam, h ez utolsó alkalom, csillant a szeme erre, s az egész olyan más volt, hihetetlen, teljesen laza voltam, mint akit egyáltalán nem érdekel a másik, és ő is el vol lazulva, nem is tudom mikor néztünk enyit egymás szemébe.... valamikor azt irta ne irjak neki többet, most meg viharosan annyi minden tortent, bar lehet csak futó nosztalgia..Nem irok neki, talán nem is tudja, hogy szerlmes voltam, talán ez itt az uj lehetoseg, hogy o hoditson es ne én csngjek rajta, nem tudom, hogy egyáltalán érdekelném-e..vagy hogy mi lesz ezek után.. Hasonló tapasztalatok?
2016. szept. 12. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Pár nő tényleg ennyire tudatlan, hogy nem foglalkoztok azzal hogy teljesen kihasználnak titeket?

Ráadásul nemhogy csak nem foglalkoztok, de még szerelmesek is lesztek beléjük...

Ez undorító.

2016. szept. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg megunta, hogy elvileg laza kapcsolatban vagytok, gyakorlatilag mégis követelőztél. Ez fojtogató tud lenni annak a félnek, aki meg nem szerelmes. Most valószínűleg érezte hogy ez már másképp van, ezért érezte jól magát veled. Ebből nem hinném hogy bármi komoly lesz.
2016. szept. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 együnk válasza:

Üdv!

Persze, hogy volt hasonlóm. Számomra ez a huza-vona 2-évig tartott. Nem tudom még aktuális-e a kérdésed,de hát le írom. Naív kislány voltam, ő érett férfi. Kinek ne esne jól!?

Ahogy megláttam,"szerelem volt első látásra".

Állandóan harcoltunk egymásért, (legtöbbször ÉN) 2-évig ez a se veled-se nélküled dolog volt.

Ő tudta az érzéseimet. És ki is használta rendesen. Azt hittem, ő is ugyanezt érzi. Ott hagytam miatta a páromat... De ahogy megkaptam, (bevallott mindent állítólag) nem éreztem, hogy ő kell nekem. Csak a buta illúziót kergettem azt a lángot, azt a szerelemnek hitt kis érzést amit akkor éreztem.

Pedig a szerelem már tudom, hogy nem ez. Az ilyennek nincs semmi jövője. Az alapja csupán a szexualitás.

Ne várd azt, hogy majd keresni fog és boldogan éltek amíg megnem haltok. Ha pedig az érzéseit fitogtatja ne hidd el!

Mert az sem igaz.

Ez egy hamis illúzió.



Azóta újra vissza találtunk a párommal, egymáshoz. Most tudom mi az igazi szerelem. Olyan mélyen van, hogy azt semmi nem tudja kitörölni a szívedből.

2017. ápr. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!