Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak mikor ismerkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mikor ismerkedtek hány kg a max, amíg szoktátok nézni a lányokat?Mi az a súly, ami már nem fér bele az ismerkedéshez?

Figyelt kérdés

Írhattok cm és kg arány is.

esetleg életkor, hogy milyen életkorú nőnél,lánynál, mekkora magassághoz, max mennyi súly lenne az ideális?

Vagy mik votak eddig a tapasztalatok, hogy a randipartner, azt mondta 60kg, randin meg kiderült,hogy kb 70 kg?


2021. ápr. 19. 21:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
70%
Ferfiból aki 2 méter kicsit izmos az 100 kiló körül van,hogy lenne akkor disznó? 🤦‍♂
2021. ápr. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim ***** válasza:
66%
Ja, csak a társkerin a 170 centis pasiknak van akkora súlya....
2021. ápr. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim ***** válasza:
43%

Én 70-80 kg vagyok 160 centihez. Állitolag szep arcal.

Férjem is van, (és nem a csóró, ostoba, lúzer fajtából) aki szeret, és szépnek lát! Nekem bőven elég ha neki tetszek.

Viszont egyszerüen borzasztó hizékony vagyok. Cukrot nem eszem már régóta, se fehérlisztet, az egyetlen "bűnöm" a mézes tea olykor. Rendszeresen sportolok is, de 70 alá sose mentem!!! Jó, nincs hasam, meg valamiért hálaistennek narancsbőröm sem, de ennél lejjebb ha megfeszülök sem tudok menni. Gyakorlatilag éhezek, és szédülök az éhségtől honapokon át, ha mondjuk 70 kg szeretnék lenni. (Igen, voltam orvosnál, nem, nem talaltak semmit)

Minden tőlemtelhetőt megteszek....de azt senki ne probalja nekem bemeselni meg elhitetni, hogy a búzacsírászabkorpáspaprika és tarsai finomabbak, mint egy pizza, mert nem az! Irigykedem azokra, akiknek ez a finom.... 😪

2021. ápr. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:
75%

Az hagyján,hogy 110 kiló,(ami nekem eleve nem jönne be)!

Viszont ez a "sok pasi lekúrna"

..Szval egy szint alá nem megyek .Maradjunk annyiban.

2021. ápr. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:
21%
Tehát akinek nem jönnek be a kövér nők azok incelek,jó tudni. :)
2021. ápr. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 anonim ***** válasza:
64%

Nem gondolom, hogy akinek nem jönnek be a telt formák, azok incelek lennének. Ellenben, eleg szemét dolog, mikor azt mondják rá, hogy undorito meg gusztustalan stb.; meg akinek ez jön be, az már fetis. Kinek ez tetszik, kinek az!

Nekem pl a csóróság a kizáro ok, de ettől még nem kezdem el ekézni a nem jól kereső férfiakat, csak simán nem állok le velük.

2021. ápr. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 anonim ***** válasza:
26%

56.


Legalább elismered ,hogy gold digger vagy az is vmi. :)

2021. ápr. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:
63%

Nem gondolom magamat annak! A goldiggernek csak ez az egyetlen elvárása. Őt nem érdekli a férfi személyiseg, belső értekei, értékrendje.... stb.

Nalam a megfelelő egzisztencia, csak rajtengedély volt. Önmagában edeskeves.

Hozzáteszem, nekem azert volt fontos, mert mindenkeppen szerettem volna gyereket.

A tema szempontjábol ezert sem értem ezt a kettősmercét.

Ha egy Nő ismerkedeskor megnézi egy férfi tárcáját, akkor rögtön rásütik, hogy csak a külsősegre megy, goldigger.

A túlsúly talán nem külsőség???

Egy ferfire miert nem mondják, hogy slimdigger?

2021. ápr. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:
23%

58.


Hogy nézed meg a férfi tarcajat ismerkedeskor,hogy kell ezt elképzelni? Amúgy ez nem külsőség, mert nem biztos, hogy látszik kinek mennyi pénze van.

2021. ápr. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim ***** válasza:
26%
Elég megkérdeznem, hogy mivel foglalkozik.
2021. ápr. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!