Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak mikor ismerkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mikor ismerkedtek hány kg a max, amíg szoktátok nézni a lányokat?Mi az a súly, ami már nem fér bele az ismerkedéshez?

Figyelt kérdés

Írhattok cm és kg arány is.

esetleg életkor, hogy milyen életkorú nőnél,lánynál, mekkora magassághoz, max mennyi súly lenne az ideális?

Vagy mik votak eddig a tapasztalatok, hogy a randipartner, azt mondta 60kg, randin meg kiderült,hogy kb 70 kg?


2021. ápr. 19. 21:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:
27%
Persze tudom,hogy egyszerűbb zabálni a mekibe és hangoztatni,hogy ömlesztett árúként is szép vagyok ahelyett,hogy elmennél futni ! Arról nem beszélve ,hogy egészségtelen nem is kicsit!
2021. ápr. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 A kérdező kommentje:
Ha ilyen kg súlyú nővel beszélgettem társkeresőn, mindig szóba hoztam hogy azért mozogni, sportolni szeret-e, vagy egészségesen táplálkozni?
2021. ápr. 19. 21:42
 13/71 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az összkép a lényeg, nem a kg. Ne haragudj, hogy nőként válaszolok.

Rólam senki nem szokta elhinni, hogy hány kg vagyok. És szerencsére nem is kérdezik. :D

2021. ápr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 anonim ***** válasza:
60%
8-as vagyok. Ha hiszitek, ha nem, elég sokat mozgok, egészség is rendben, csak sokat kajálok. Gyengeség ez, tudom. Más káros szenvedélyem nincs. Itt sportos és tökéletes mindenki és most jól megmondjátok nekem mekkora xar vagyok. De higgyétek el sokkal boldogabb az életem, mint pl nektek. És nem mondtam, hogy sok pasi lekúr és én egy qrva vagyok. Van élettársam és vele élek nemi életet. Csak lenne sok pasi, aki szívesen lekúrna. De ebből az egyik jóindulatú hozzászóló már dagadt qrvának titulál, holott neki nem megy az értő olvasás, mrt olyan buta, mint a segg. Ráadásul irigy is, mrt többször van Karácsony egy évben, mint ahányszor ő és ti nemi életet éltek a magas egótokkal és sportos testetekkel.
2021. ápr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 A kérdező kommentje:

14-es!Így már máshogy hangzik, ahogy kifejtetted.Előző hozzászólásod teljesen más volt.

Én akkor is aggódnék érted a párod helyében, kicsit soknak tartom, bár megbántani nem akarnálak.

2021. ápr. 19. 21:49
 16/71 anonim ***** válasza:
96%

Egyébként így anonim oldalon leorim, 13as vagyok.

173/80

Még a 70 az, amit elhisznek. Tudom, hogy van rajtam felesleg, mindig is volt, sajnos. Pedig tini koromig versenyszeruen sportoltam.🤷🏽‍♀️

Azóta is sokat túrázok, edzek, futok, bicajozok. Kifejezetten aktív életet élek. Enni is szeretek finomakat, ami nem egyenlő a gyorskajával. 1 sikerült fogynom 10 kilót kb, kinkeserves saláta - csirke - rizs komboval és megtobb mozgással. Megundorodtam az egésztől. Szóval ha egy férfinek ez sok, én azt is elfogadom, de a normális ételekről nem áll szándékomban lemondani. Sokkal boldogtalanabb voltam a diétám alatt, mint most 10-15 kiló felesleggel.

2021. ápr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 anonim ***** válasza:
82%
Aggódik is a párom értem, de a kaja rabja lettem. Nem tehetek róla. Igen, tudom tehetek róla, meg össze kéne szedni magam, meg mekkora xar vagyok. De ez olyan, mint amikor egy dohányost le akartok szoktatni, vagy alkesztól elvenni az italt. Nálam ez e pálya, de így is kb. teljes az életem. Láttam én már bomba csajokat, akiket ütnek, vernek, megcsalnak, csicskáztatnak. Nem minden a külső. És láttam vékony embereket, akik betegek lettek. Nem csak a dagadtak lesznek betegek. Sok vékony ember nem táplálkozik rendesen, hanem állandóan bagóznak, isznak, olcsó szalámin élnek. Gyümölcsöt is fényképen látnak néha.
2021. ápr. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 anonim ***** válasza:
18%

110 kilóval meg sem szólalnék, de főleg nem inceleznék.

Szégyen, hogy vannak ilyen igénytelen, kanos nyomorultak, akinek màr ez a szint is jó, csak hogy pinàhoz jussanak.

2021. ápr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 anonim ***** válasza:
66%
ne legyetek mar ennyire csököttagyúak. Én 75 kilosan bombanő voltam, mivel van rajtam fiatalkori sport miatt izom is, így teljesen másképp néztem ki, mint egy 75 kgs nő, aki csupa zsír...tök mindegy hány kg valaki. Az izom nehezebb, ha ennyire okosak vagytok, ennyit tudhatnatok.
2021. ápr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 anonim ***** válasza:
8%
20 A nőknek mindent lehet ha megfigyeled akik a férfiakat szidják felvannak pontozva de ha nőről vagy a diplomásról formálsz véleményt az le van pontozva!
2021. ápr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!