Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak mikor ismerkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mikor ismerkedtek hány kg a max, amíg szoktátok nézni a lányokat?Mi az a súly, ami már nem fér bele az ismerkedéshez?

Figyelt kérdés

Írhattok cm és kg arány is.

esetleg életkor, hogy milyen életkorú nőnél,lánynál, mekkora magassághoz, max mennyi súly lenne az ideális?

Vagy mik votak eddig a tapasztalatok, hogy a randipartner, azt mondta 60kg, randin meg kiderült,hogy kb 70 kg?


2021. ápr. 19. 21:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
52%
Inkább az a baj, hogy mindig változik, mi az egészséges. Én nem vagyok testépítő, csak fogyok, és pont zsírt eszem, fehérjét és zöldségeket. Kenyeret, zabot, tésztát, hüvelyeseket nem.
2021. ápr. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 anonim ***** válasza:
100%
"110 kilós nő vagyok és sok pasi simán lekúrna. Párom is van és a szex is tök jó." Ez váratlan volt. :D LEKÚRNA :D A vitához nem tudok már mit hozzászólni, engem 63 kilósan 100 kilósnak mondott egy vénember. 75 kilósan meg fel akart szedni egy vékony, fiatal srác. Szerintem kilót nehéz saccolni és kiló alapján behatárolni a külsőt képzeletben (egy bizonyos pontig), de azért az el kéne fogadni, hogy valaki mondjuk a vékony nőket/férfiakat szereti. Most komolyan attól nem fogja senki szeretni a teltebbeket, ha próbáljuk a torkán lenyomni ezt a testpozitiv dolgot.
2021. ápr. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:
100%
"olyan kapros juhtúrós töltött paprikát csinálok, kölestócsnival és gombasalátával, hogy bekulázol. Az emberek nagyrésze béna a főzéshez és nem tudja az alapanyagokat használni." amúgy ott a pont, én egy ideje nem eszem búzalisztes dolgokat, kenyeret stb mivel puffadtm és fáradtam tőle. Mindig szörnyülködnek, hogy hóóó MI AZ MÉG FŐZELÉKHEZ SEM ESZEL KENYERET? Ebben kimerül sok ember táplálkozási kultúrája.
2021. ápr. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 FoxtrotLidérc ***** válasza:
70%
Kb 130 kilótól nekem sajnos offos. :))) "Kb" azért, mert összhatás alapján választok párt. :)))
2021. ápr. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
45%

Főzelékhez kenyér? Ne már.


A magyar konyha annyira "szegény emberes", mintha az lenne az egyetlen célja, hogy tele érezd magad.

2021. ápr. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim ***** válasza:
4%
Minden férfi 100 fölött vágódisznó de még 100 alatt is valamelyik.😏
2021. ápr. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:
57%
Egy 100 kilós disznó szerintem ne mondjon olyat h neki csak 50-60 kg közötti nők felelnek meg.
2021. ápr. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:
61%
43- nak teljesen igaza van,de ameddig ez valakinek nem jut el az agyáig addig hiába,és nem diéta ez,hanem egy más életmód.
2021. ápr. 20. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:
33%
A kövér nőknek rendesen zsír és egyéb szaguk van...
2021. ápr. 20. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:
87%
Én tavaly nyáron a kb. 165-168 centimhez 80 kiló voltam. Az volt a mélypont. Egy hosszú, depressziós időszak mélypontja. Akkor azt mondtam nem bírom tovább. Dagadtam, vizesedtem nagy melegben. Mivel úgy éreztem nem tudnám kínozni magam diétával, éhezni, ezért az édességről mondtam le. Abban nincs semmi vitamin, az élvezeti értékén kívül nincs benne semmi, amire a szervezetemnek szüksége lenne. Azóta 8-9 kilót fogytam, úgy hogy semmit nem mozgok (ahhoz sincs lelki erőm). Mindent eszek, amit csak akarok, leszámítva az édességet. Finom kajákat, viszont nagy szerencsém, hogy a házias ételeket szeretem. Tehát jöhet rántott hús, bolognai, rakott karfiol. A mekis kaja nekem nem kaja. És szeretem a barna kenyeret, barna tésztát, de ha csak fehér kenyeret tudok venni a boltban, mert az a friss, akkor azt eszem. Türelmes vagyok és nem erőltetek magamra semmit. Ha még 5 kilót fogyok már el tudnám fogadni magam, de a 10 kiló lenne az igazi. Legalábbis ránézésre, ahogy a tükörben látom magam.
2021. ápr. 20. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!