Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak mikor ismerkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mikor ismerkedtek hány kg a max, amíg szoktátok nézni a lányokat?Mi az a súly, ami már nem fér bele az ismerkedéshez?

Figyelt kérdés

Írhattok cm és kg arány is.

esetleg életkor, hogy milyen életkorú nőnél,lánynál, mekkora magassághoz, max mennyi súly lenne az ideális?

Vagy mik votak eddig a tapasztalatok, hogy a randipartner, azt mondta 60kg, randin meg kiderült,hogy kb 70 kg?


2021. ápr. 19. 21:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
33%
Nem felháborodunk hanem röhögünk rajtatok ,hogy az életben nektek csak ennyire futotta nagyon nem ugyan az ! :D
2021. ápr. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 anonim ***** válasza:
74%
Mi érdeke is fűződne egy férfinek ahhoz, hogy 110 kilós nőnek adja ki magát? És egy nő miért is ne fogalmazhatna szabad szájúan? Álszenteskedjek, mrt nő vagyok? Főleg egy anonim oldalon? MIÉRT IS?
2021. ápr. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 A kérdező kommentje:

34-es én azért picit sajnállak.

Picit olyan érzésem van hogy idejöttél egy csomó feszültséggel, és most megpróbálod magadból kiadni.

Valami biztos nem jó az életedben.

De azért köszönöm hogy írtál.

2021. ápr. 19. 22:20
 34/71 anonim ***** válasza:
22%
Én normálisan írtam, erre belém kötött több ember. Csak visszaírogatok. De ez már nem tetszik. De ha ti lefikáztok az oké.
2021. ápr. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 anonim ***** válasza:
83%
Honnan tudod ,hogy kinek mi jut? Ismersz mindenkit a gyk-ról? 🤔 Az értelmi szinted viszont nulla ez tisztán látszik az írásodból,ennyi ésszel én úgy gondolom,hogy nem vagy nyerő a csajoknál! :)
2021. ápr. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon alkat függő, hogy meddig vonzó számomra valaki. Ha 175cm körül van akár 80kg körül is lehet. Inkább nagyobb fenék, vastagabb comb mint nagy has.

De szerintem az az átlag 160-170 centi között a nők nagyrésze teljesen rendben van 60-70kg-val.

2021. ápr. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 anonim ***** válasza:
88%

Ide is belinkelem, hogy ugyanazzal a magassággal és súllyal milyen eltérő testalkatok lehetnek.


[link]

2021. ápr. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 anonim ***** válasza:
0%

#12

Egeszsegesen taplalkozni senki nem szeret....azt csak ugy KELL!

De az egeszseges kajak tobbsege undorito

2021. ápr. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 anonim ***** válasza:
89%

#41 olyan kapros juhtúrós töltött paprikát csinálok, kölestócsnival és gombasalátával, hogy bekulázol. Az emberek nagyrésze béna a főzéshez és nem tudja az alapanyagokat használni.

32/f

2021. ápr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 anonim ***** válasza:
88%

41. Én testépítő vagyok és 80%-ban csirkét, halat, tojást, illetve rizst, zabot, teljes kiőrlésű kenyeret, teljes kiőrlésű tésztát, bulgurt, lencsét eszem, illetve zöldségeket. Ezeken mi az undorító? Annyi, hogy pl szinte semmi zsírt nem fogyasztok és cukrot, cukros dolgokat sem.


De én még nem is vagyok szofisztikált a főzésben, csak elkészítem az alap dolgokat. Sokan az egészséges ételekből is még sokkal finomabb kajákat tudnak készíteni, pl a 42-es.

2021. ápr. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!