Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak mikor ismerkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mikor ismerkedtek hány kg a max, amíg szoktátok nézni a lányokat?Mi az a súly, ami már nem fér bele az ismerkedéshez?

Figyelt kérdés

Írhattok cm és kg arány is.

esetleg életkor, hogy milyen életkorú nőnél,lánynál, mekkora magassághoz, max mennyi súly lenne az ideális?

Vagy mik votak eddig a tapasztalatok, hogy a randipartner, azt mondta 60kg, randin meg kiderült,hogy kb 70 kg?


2021. ápr. 19. 21:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
83%
Látom sok jó testű megkeseredett ember gyűlt itt össze. Ha valaki sikeres, akkor irigykedtek és próbáljátok úgy beállítani, hogy aki nem topmodell, annak ha van párja, az csak igénytelen lehet. Mert mi az, hogy egy csúnya ember talál párt magának és boldog lehet? Hiszen neki az nem jár! Mert nekem se jár, pedig én csak 60 kiló vagyok! Mi az, hogy a dagadtnak jár? 😂😂😂
2021. ápr. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 anonim ***** válasza:
11%
21 szerinted egy 110 kilós nő aki csak izomból áll és tegyük fel 160-175 centi közt van valahol az mennyivel szebb a zsíros társánál? Elmondom,hogy semennyire!
2021. ápr. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 anonim ***** válasza:
74%
szerintem nézzetek tükörbe, legalább láttok valami szépet. Sok incel balfax.
2021. ápr. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim ***** válasza:
15%
Miért lenne incel valaki? Ennyiből áll a szókincsetek vagy mi? 🤣 Vicc ez az oldal egy értelmes mondatot nem sikerül leírni csak ide böfögöd,hogy incel! Gratula cimbora jár a taps ! :D Attól aki dagadt az igénytelen ,lusta és ronda is legyen az nő vagy férfi ! A tényen ez nem változtat! További szép napot 😁😁
2021. ápr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 anonim ***** válasza:
77%
Vicc ez az egész. Az itteni hozzászólások alapján néhányak szerint felső határon vagyok (167/53), 55 fölött már kb. zsírdisznó lennék. Ehhez képest a környezetem kifejezetten soványnak tart. A legjobb barátnőm 175/75, és imádják a pasik (nem csak az arca miatt, pedig az se ronda), pedig nem sportos, hanem egy kismellű, combos csaj formás fenékkel. Mindenki azt hiszi róla, hogy 60 kiló, rólam meg azt, hogy 45. Megsaccolni se tudják a pasik, hogy ki hány kiló...
2021. ápr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 A kérdező kommentje:

24-es!

Kezdek kételkedni, hogy te nő vagy, vagy csak annak adod ki magad, ahogy fogalmazol.

Egy nő sose nem ír ilyet magáról, csak az aki direkt provokálni akar.

2021. ápr. 19. 22:11
 27/71 A kérdező kommentje:
Rákerestem a landwhale-re na ezt se ismertem eddig.
2021. ápr. 19. 22:12
 28/71 anonim ***** válasza:
59%
Az itten hímek 80%-a incel. Akármilyen a testecskéje. És miért incel? Mert egy rakás xar a jelleme és nam talál nőt. Ráadásul az igények az egekben járnak.
2021. ápr. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 anonim ***** válasza:
21%
27 Nem igaz, nem azzal van a baj,hogy valakin van 5-10 kiló ahogy írtam az elején sokaknak jól is áll! A gond azzal van aki tényleg dagadt és még neki áll feljebb aztán jönnek ide incelezni meg stb marhaság!
2021. ápr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 anonim ***** válasza:
73%
Csakis az incelek háborodnak fel az incelezésen. Ugyeee?
2021. ápr. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!