Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a sok csúnya nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a sok csúnya nővel kapcsolatos kérdés utóbbi időben? Honnan jöttek most hirtelen egyszerre ennyien? Hogy lett hirtelen ilyen "felkapott téma"?

Figyelt kérdés
Elég sokat itt vagyok az oldalon, és elvétve volt esetleg idáig. De utóbbi 1-2 hónapban rendszeresek az ilyen jellegű kérdések. Vagy nem szép nő érdeklődik, vagy nem szép nővel kapcsolatosan kérdeznek férfiak. De szinte már napi szinten van ilyen kérdés. Hogy bújt elő hirtelen ez a téma mindenkinél egyszerre?
2021. ápr. 19. 11:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
55%

Elmúlt egy hónapban én is észrevettem, hogy elég sok lett. Itt is, a szexualitásban is volt egy időben.

Szerintem is egy pasi akar megerősítést, hogy egy csúnya nő nem kell senkinek.

2021. ápr. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Netto trollkodas. Egyebkent a kerdesed kifejezetten emlekeztet valakire, aki szinten trollodik. Unalomuzes. Ez cska azert karos, mert ha valaki tenyleg ilyen temaban varna relevans valaszt, akkor mar egybol vagy szetoffoljak, vagy konkretan minihaborut rendeznek a kerdes alatt. En egy accounthoz nem engednek 10 kerdesnel tobbet kiirni. Uj accounttal, meg 1 het atfutasi ido irhatna uj kerdest. Nyilvan ezt is meg lehetne oldani, de az tuti, hogy visszaesne az ertelmetlen, felesleges kerdesek szama. Ez is az volt.
2021. ápr. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én nem-szép nő vagyok.

Mostanában sok a családi gondom, haláleset is történt a családban, az időjárás is lehangol. Egy hónapja végigtarolt a covid a családon, és beköltözött a testvérem (volt) barátnője másfél hétre, ami alatt kirámolta a gyógyszeres fiókot, és miután elfogyott a régi nyugtató, (amit még anyunak írtak fel kb 8 évvel ezelőtt,) elkezdte vagdosni magát. Vérfoltosak a neki kölcsönadott ruháim, vérfoltosak voltak az ajtókeretek, stb... Egy horrorisztikus élmény volt a jelenléte. Ráadásul az egyetemen a legutóbbi prezentációmra csak négyest kaptam.


Szóval ami rossz jöhetett, az jött. És ez annyira megterhelt mentálisan, hogy megint eluralkodott raktam a magam iránt érzett utálatom, ami irritáló, nyávogós csúnyanős kommentek írására késztet.


Szóval ha a magam példájából indulok ki, a problémák és a kilátástalanság enyhítésére szolgál a panaszkodás.

2021. ápr. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!