Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya nők! Van kapcsolatotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randa kérdése:

Csúnya nők! Van kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Ha igen:

- hogy alakult ki?

- mióta tart?

- úgy érzed tényleg szeret?

- nem vágyik szebb nőre?

- előtted milyen kinézetű barátnői voltak?



2020. febr. 24. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Nincs,nem is volt soha.34N
2020. febr. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont most botlottam bele egy hasonló kérdésbe: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..
2020. febr. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 acelsziv ***** válasza:
89%

Mondok valamit. Sok olyan nőt ismerek, akik szerinten nem túl szépek. Mégis van kapcsolatuk. És sok nagyon szépet is ismerek akiknek se kutyája, se macskája.

Innntől ne mondja nekem senki, hogy csak a szépség számít.

2020. febr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
2020. febr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
2020. febr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
acélszív a nagyon szép nőket akiknek nincs senkijük kb az alábbiak szerint elhiszem: az úgy szokott lenni hogy nem járkálnak kézenfogva senkivel és közösségi oldalakon szinglik(nuku összebújós vagy smárolós fotó) DE! ha viszket nekik 1-2 jobbra húzás a Tinderen és szükséglet megoldva már aznap....
2020. febr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Relatív, hogy kinek mi a csúnya. Én magamat nem tartom valami nagy számnak, általában nem is nagyon próbálkoztak nálam férfiak.

Van párom, 3,5 éve vagyunk együtt, lassan 6 éve ismerjük egymást. Egy baráti társaságban ismerkedtünk meg, gyakran közösen voltak kirándulások, programok, aztán több lett.

Úgy érzem, hogy tényleg szeret, nem hiszem, hogy más nőre vágyna. Eleve zárkózottabb és megfontolt fajta ő is, nehezen lesz szerelmes.

Nem tudom, hogy előttem milyen kinézetű női voltak. Egyikükről láttam képet, akivel szintén több évet együtt volt, ő helyes lány kép alapján.

2020. febr. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33%
# 7 A LENYEG,h szeret.A noket minden pasi szereti,ha csunya ha szep...Sajnos a csunya pasikat meg leszarjak!
2020. febr. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs és valószínűleg nem is lesz..
2020. febr. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!