Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a sok csúnya nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a sok csúnya nővel kapcsolatos kérdés utóbbi időben? Honnan jöttek most hirtelen egyszerre ennyien? Hogy lett hirtelen ilyen "felkapott téma"?

Figyelt kérdés
Elég sokat itt vagyok az oldalon, és elvétve volt esetleg idáig. De utóbbi 1-2 hónapban rendszeresek az ilyen jellegű kérdések. Vagy nem szép nő érdeklődik, vagy nem szép nővel kapcsolatosan kérdeznek férfiak. De szinte már napi szinten van ilyen kérdés. Hogy bújt elő hirtelen ez a téma mindenkinél egyszerre?
2021. ápr. 19. 11:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Nagyrészüket egy pasi írja, aki most váltott taktikát. A megfogalmazás direkt olyan, hogy igyekszik kicsikarni az ellenszenvet. A kérdező a válaszolókkal végezteti el a piszkos munkát.
2021. ápr. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Csúnya nő vagyok és az utóbbi 1-2 hónapban 2 hasonló kérdést is kiírtam. Nekem is feltűnt egyébként, elég sok ilyen kérdésre válaszoltam mostanában. Némelyik valóban gyanús.mm
2021. ápr. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1. Mármint a csúnya nőkkel szembeni ellenszenvet? Miért? Milyen taktikáról milyen taktikára? Általában nem szoktam értetlen lenni, de ezt most nem értem tisztán.
2021. ápr. 19. 12:03
 4/13 A kérdező kommentje:

Valami olyasmire én is gondoltam, hogy egy ember akarja bebizonyítani, hogy a csúnya nők senkinek nem kellenek.

De ha így van, akkor beteg.

Meg mi értelme lehet, miért csinálja?

2021. ápr. 19. 12:08
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

A csávó hónapok óta hadjáratot folytat a csúnya/kövér/30-as/kisgyerekes nők ellen. Már elég jól ismeri mindenki, nem sok támogatója van a kérdései alatt, ezért most azt találta ki, hogy ilyen nőnek adja ki magát és olyan magas elvárásokat támaszt, amiket ő képzel, hogy van a nőknek, amiért ő nem kellett nekik.

Aki elhiszi, vagy el akarja hinni, az persze nekiesik annak a karakternek, akit a kérdező alakít. Ő meg erre élvezkedik.

2021. ápr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ezek szerint akkor csak nekem tűntek fel utóbbi hetekben jobban.
2021. ápr. 19. 12:15
 7/13 anonim ***** válasza:
43%
Jönnek egót fényezni, nincs ebben semmi különös.
2021. ápr. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
7, áruld már el, csúnya nőként mitől fényezné az egómat egy tanácskérős kérdés kiírása? Soha nem küldtem képet itt senkinek, ha élőben eddig mindenki minimum átlag alattinak tartott, akkor majd pont itt fogom megtalálni azt, akinek én vagyok a legszebb? :D
2021. ápr. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezeket a kérdéseket már jobb el sem olvasni, engem egyáltalán nem érdekel miért írta ki, vagy ki írta ki, mindig csak háború van a kommenteknel. Mindenki talál párt aki akar, én nem hiszek ebben a csúnya nő meg csúnya pasi meg mit tudom én hülyeségben. Abba se hogy valaki le akar járatni bárkit is.... Kinek mi a csúnya??? Nekem van egy barátnőm mindig azt mondják rá csúnya, én komolyan szépnek látom, és értetlenül állok amikor lecsunyazzak.... És van pasija, meg megfordulank az utcán utána... Szóval még a kérdést se értem, hogy valaki hogy tesz fel ilyet, hogy csúnya nő vagyok bla Bla Bla.... Tényleg mit vár visszaigazolast? Sokszor nem is a külső miatt reked meg a parkeresesben az illető, hanem az irreális elvarasok miatt, ha annyira a kulson múlna nem látnank az utcán annyi átlag alatti anyukát.
2021. ápr. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jah és van barátnom aki nagyon szép, csinos, okos. Egyedülálló. Na és akkor mi van, most akkor ő miért is nincs kapcsolatban? Nem kell senkinek??? Pont ez van az átlagosnál is. Lehet csak nem akar kapcsolatot, most komolyan kötelező a párkapcsolat mert ha nem akkor az van hogy csúnya vagy???? Vicc. Csúnya nő szerintem nincs!!!!!!!! MAX ápolatlan, a nők egy kis smink, csinos ruha és máris szépek.
2021. ápr. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!