Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem féltek attól hogy sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem féltek attól hogy sosem fogtok olyan párt találni akikvel lehetne családod?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 18. 10:11
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Hajaj, remélem nem ez az ország általános véleménye a családalapításról. Pedig a kormány is mennyi mindent ad! :DDDDD Minden esetre semmi baj, mert amíg mi itt elkesergünk azon, hogy nincs idő és pénz családra addig barna bőrű polgártársaink tonnaszámla szülik a gyerekeket. Jó ez így...:DDD
2021. ápr. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Nem félek ettől, mert tudom, hogy így lesz. Mármint hogy soha nem lesz párom, se családom.

Az ember általában az ismeretlentől fél, de mivel ez nekem már ismert dolog, így nem félek tőle. :)

Egyébként jól megvagyok egyedül, pár évet leszámítva világ életemben egyedül voltam szóval nem gond. Megszokás kérdése.

2021. ápr. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Nem, mert jól megy a vállalkozásom... így garantálva lesz a gyerek :)


Most még próbálok olyan nővel összejönni, akivel boldogan, jól érezhetnénk magunkat (nevezhetjük szerelemnek) - úgy 2-5 év múlva már nem fog érdekelni, csak nézzen ki jól, hogy szép gyerekeink legyenek, aztán ha válás lesz, barátilag elleszünk :)

30/F

2021. ápr. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Úgy látom, én vagyok az első, aki igen, fél. Mert szeretnék családot, hűséges férjet, aki támasz és társ, nem csak "donor".

De elég sokszor látom, hogy a korosztályomban a fiatal fiúk még nem akarnak elköteleződni, és ez ki tudja, meddig tart, és ha valaki ilyen, lesz-e belőle valaha felelős családapa. És hiába van, aki igen, ez még önmagában kevés egy jó házassághoz, egy csomó más dolognak is passzolnia kell.

De fiatal vagyok még, remélem, azért összejön egyszer.

2021. ápr. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Kedves 24 ,vannak pedig köztük én is aki erre vágyik,csak hát a magunk fajtát nem veszitek észre!
2021. ápr. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Mert szeretnék családot, hűséges feleséget, aki támasz és társ, nem csak "donor".


De elég sokszor látom, hogy a korosztályomban a fiatal lányok még nem akarnak elköteleződni, és ez ki tudja, meddig tart, és ha valaki ilyen, lesz-e belőle valaha felelős családanya. És hiába van, aki igen, ez még önmagában kevés egy jó házassághoz, egy csomó más dolognak is passzolnia kell.


Így is le lehet írni...


Én is vágytam egy normális, átlagos lányra, aki nem csal meg nem ver át, nem akarja "még kiélni" magát (faßról faßra ugrálni). Akivel lehet komolyan tervezni, nem csak a pénz/státusz/anyagi dolgok érdeklik. Aki az ember támasza lehet. De ez csak hiú ábránd, ilyen nem létezik...


Mindig mindenhol azt olvasom, hogy a férfiak azok akik nem akarnak elköteleződni, megállapodni, de én valahogy pont az ellenkezőjét tapasztalom. Az összes barátom, havero mesetében a csaj volt aki lelépett, aki félrement és rohadtul nem akart megállapodni. A nőknél lett az egyre inkább divat, hogy úgy érzik nekik "jár a jobb, a több" és addig mennek amíg lehet. Ha már egy kis probléma is felmerül egy kapcsolatban, amikor kompromisszumokat kellene kötni és megbeszélni a dolgokat, inkább szakítanak, elvégre a legtöbbnek rohadtul nem gond új kapcsolatot összehozni bármikor.

Persze biztosan vannak normális lányok is, akik hajlandóak energiát fektetni egy kapcsolatba, akik nem rißanckodnak és nem csak az anyagi dolgokat hajtják, de szerintem igencsak ritka manapság ez.

2021. ápr. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
90%
26-os teljesen igazad van
2021. ápr. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
26 nál nem mindegy azert a korosztaly hogy kikről ir..
2021. ápr. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!