Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem féltek attól hogy sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem féltek attól hogy sosem fogtok olyan párt találni akikvel lehetne családod?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 18. 10:11
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
74%

8 éves kapcsolatban a parom nem akart gyereket nagy nehezen elfogsdtam ezt mert szerettem őt. Boldogan éltem igyis. Aztán vége lett a mostani párom meg már pár hónap után gyereket szeretne tőlem, feleségül akar venni , Komolyan tervez velem. Nem hittem el korábban de tényleg ; akkor kaptam meg mindent amikor már belül lemondtam róla, hogy lesz ami lesz.

Sajnos így sem felhőtlen minden mivel idősebb a parom és most a szüleim nem fogadják el, de én boldog vagyok.

Te is meg fogod találni azt aki kell!!

2021. ápr. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
87%

30-as éveiben még féltem tőle de elértem a 40-et és rájöttem nincs értelme ezen rágódni. Nekem nincs családom, még most sem találtam olyan párt akivel lehetne alapítani! Ez van! Én már elfogastam hogy ilyen az élet.

40f

2021. ápr. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
74%

Nem, mert már nem akarok családot.

/F

2021. ápr. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem, attól félek, nem találok olyat, aki nem akar gyereket.
2021. ápr. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Én alapból nem akarok csaladot, így nincs nagyon mitől félnem.
2021. ápr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Arra már egy elég vastag réteg jó. Pl a felső fél százalék.
2021. ápr. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Én nem félek mert eddig se volt soha ,se ilyen se olyan,ez van ha csúnya az ember! 26f
2021. ápr. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
61%

Benne van a pakliban, de attól nem lesz jobb ha folyamatosan ezen aggódok.

Eddig minden kapcsolatom ugyanúgy végződött, semmi komolyabb nem alakult ki, nem tudom miért. Már nem is ismerkedem, ha szembe jön valaki aki tetszik akkor kezdeményezek, de nem erőltetem rá magam. Természetesen szeretnék majd családot.


35/F

2021. ápr. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
61%

Nen, egyedül is képes vagyok létezni és jólérezni magam. Mellesleg lehet gyereket se akarok, egyre kevésbé érzem úgy, hogy ez nekem való.

32N

2021. ápr. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
61%

Semmi kedvem már egy gyerekhez, 1x tervben volt egyik exemmel de azóta eltelt 7 év, 36 vagyok és már egyáltalán nem akarok.


Igen ahogy írták páran én is attól félek inkább , hogy nem találok olyan nőt aki Nem akar gyereket.


sajnos ehhez sok nő úgy áll évekig h nem akar aztán pár évvel később ez változik sajna.

2021. ápr. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!