Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem féltek attól hogy sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem féltek attól hogy sosem fogtok olyan párt találni akikvel lehetne családod?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 18. 10:11
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Én attól félek, hogy olyat nem fogok találni, aki nem akar családot.
2021. ápr. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
82%
Már nem
2021. ápr. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
82%

Van családom: a férjem és a kiskutyánk :). Gyereket nem akarunk, soha!

Inkább attól féltem sokáig, hogy nem találok olyat aki passzol hozzám , megvan a szerelem, vonzalom, minden klappol és nem ragaszkodik mindenáron a szaporodáshoz. De szerencsére viszonylag fiatalon egymásra találtunk. ( Ennek már 11 éve) :)

Egyébként van vér szerinti családom is. Anyu, lánytestvér.

35/N

2021. ápr. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
72%
Nem, mert alapból pesszimista gondolkodású vagyok. Ha lesz az csak jó, ha meg nem lesz, akkor meg úgy jártam. Ilyen az élet… :D
2021. ápr. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
88%

Nem, mert már nem akarok családot senkivel.

N

2021. ápr. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
88%

Nem.

Nem akarok saját családot alapítani, egyszerűen nem nekem való.

N

2021. ápr. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
62%

A családhoz nem kell pasi. En inkább erre jöttem rá.

Alapvetoen egy senkik. Csak donorok. Es alapvetoen a nőkön van az összes felelősség es teher. Ha lelépnek meg pláne.


A mostani párom is gyereket akarna. Én meg csak olyanokat veszek szamitasba hogy ÉN akarom e ezt a nyakamba. Mert nem az ő nyakában lenne, az ezer biztos. Én nonstoppoznék, meg róhatnám a köröket a jatszora libikókázni mig ő elvan meg nyomhatnám a km sétákat babakocsival, meg gügyöghetnék a mondokás körökben, meg pisis babamedencében kellene lubickolnom a strandon stb.

Valahogy nagyon nem vonz ez a kép..

2021. ápr. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
12%

Mikozben ő meg ugye dolgozik, es hetvegen 10 percet gügyök a gyerekkel ugye. Meg legalább a gyerek nevével képben van.


Á

2021. ápr. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
44%
Nem. Egyedül is életképes vagyok.
2021. ápr. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
*gügyög
2021. ápr. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!