Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeretnék családot, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék családot, de nem találok hozzá párt. Törődjek bele hogy sosem lesz?

Figyelt kérdés

Mindig is szomorú lennék emiatt. De valamiért nem találok barátnőt, és eddig sem volt normális kapcsolatom.

Gondolom azoknak akiknek mindig van kisebb megszakításokkal kapcsolatuk nekik nagyobb az esélyük hogy családuk lesz mint nekem akinek az életben nem volt még barátnője.

25F


2020. márc. 29. 13:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Próbálkoztál internetes társkeresőn? Ha még nem, akkor mindenekelőtt ezt kellene megpróbálnod, de nem rögtön feladni, ha nem találsz két hét alatt senkit, hanem kitartóan. Mondjuk minden héten írj 10 levelet társkeresős nőknek, s ezt folytasd állhatatosan legalább 1-2 évig, mielőtt végképp feladod.
2020. márc. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
25 évesen még minek temeted magad? Azért még van jó pár éved barátnőt találni.
2020. márc. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

jó esetben még minimum 60 évet élsz. Azt se tudod mi lesz 2 év múlva, nem azt, hogy mi lesz 10-15 év múlva.


Hagyd abba a rinyálást, ez nem vonzó senkinek.


25 évesen meg ne akarj családot, arra ráérsz bőven 30-35 felett.

2020. márc. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%

Attól, hogy lesz kapcsolatod, nem biztos, hogy alkalmas lesz ugyanúgy egy családra. Az sem biztos, hogy az illető akar gyerekeket.


25 vagy, még van kb 10-15 éved apának lenni

2020. márc. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
22%
Háát 25 évesen még nagyon nehéz beletörődni! 😕 Nekem úgy 30 de inkább 33-34 éves koromra sikerült elfogadni magam. Mármint azt a részt h nehéz munkával változtassak a dolgokon.. (pl. nincs életcélom, és nem tudom magam rászánni hogy változtassak a mentális problémáimon.) Sok-sok éven át vártam hogy jön valaki, aki majd megment, és akiért össze szedtem volna magam - de hát nem jött el. Aztán most 35 évesen már nem is várok semmit. Elvagyok magamnak, elbújok a világ elől, és legalább nem kell keményen dolgoznom h bármit is megoldjak.. 😃 Sokkal könnyebb így! És az a jó az egészben hogy már túl vagyunk a felén. Még pár évtized és véget ér ez az álom, amit mások életnek hívnak. Kitartás neked is ;)
2020. márc. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Törődj bele! Én csak örülök neki, egyel kevesebb konkurencia nekem ha feladod.
2020. márc. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vicceltem. Szedd össze magad! 25 évesen talán még felnőtt sem vagy teljesen, ne beszélj úgy mint egy nyugger!
2020. márc. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
Szóval már 25 évesen arra vágysz, hogy elvált kétgyermekes vasárnapi apuka legyél, legatyásodva?
2020. márc. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én sem találok és nekem is minden vágyam az hogy családom legyen.

Néha nehéz elképzelnem, hogy majd találok egy számomra megfelelő férfit, de reménykedem és szerintem mindig is fogok.. nem tudnám feladni, hiszen tényleg ez a legnagyobb álmom.

2020. márc. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Bőven van még időd.

Szerintem ne add fel, legyél kicsit bátrabb és ne legyél ilyen negatív.

2020. márc. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!