Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 évesen normális azon aggódni hogy sosem találok párt, és sosem lesz családom?

Figyelt kérdés

Az az egyik életcélom hogy legyen majd családom, de a jelenlegi helyzetemben azt érzem hogy sosem lesz senkim. És már most aggódóm, meg nem akarok egyedül élni, ha majd itthonról elköltözöm.


Más is volt/van ilyen helyzetben?


2020. jún. 21. 21:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Sokan vannak ezzel így én is ezt éreztem/érzem.
2020. jún. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Persze.Szerintem ezen mindenki átesik .Mint ahogy a szerelmi csalódásokon .Én személy szerint 29évesen ismertem meg a férjem. Addig buliztak, elvoltam. Már utáltam az egészet, hogy egyszerűen nem találom "az igazit ",mi lehet a baj velem .Szóval közhely ,hogy nagyon fiatal vagy ,de tényleg az vagy ,bármikor megismerheted azt az embert akivel komolyabbra fordulnak a dolgok ,ez miatt ne érezd rosszul magad.
2020. jún. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
15%

He?

Legalább kifejtenéd hogy mi fsz bajod....

2020. jún. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Az a bajom hogy attól félek h sosem lesz senkim.Mert eddig nem volt egy bnőm sem.
2020. jún. 21. 21:57
 5/16 anonim ***** válasza:
37%
Normálisnak érzem részemről, mert lány vagyok. Neked van időd 30 fölött is bőven családalapításra.
2020. jún. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%
Így érzem 23F.. Meg sokan vagyunk így.
2020. jún. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%

Nem normális. 22 évesen élned kéne az életedet, és nem depresszív pesszimista módon olyanról fantáziálni, ami be se fog következni.

Mit teszel azért, hogy jelenlegi helyzeteden változtass? Nem siránkozni kell, hanem tenni azért, hogy elérd a céljaidat.

2020. jún. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%
Persze, hogy normális. Nem véletlenül, hanem okkal érzel így. Az ok az eddigi sikertelenség, ami megbízhatóan előre tudja jelezni a jövőt. Még 20 sem voltam, amikor sejtettem és aggasztott, hogy nekem nem fog összejönni, egyedül maradok. Miért? Mert már akkor sem kellettem. És ez így is maradt, tehát igazam lett. Az, hogy az ember fiatal, nem jelenti azt, hogy ne tudná reálisan felmérni a helyzetét, a lehetőségeit, az esélyeit. Akkor nem tudja, ha ostoba.
2020. jún. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
36%

Végre írtál valamit, amiből ki lehet találni hogy csak egy tipikus lúzer kisfiú vagy! Csajozni megtanulni nem két perc! Erre volt elég időd 14-től 18 éves korodig! Nem 22 évesen kell a 0-ról kezdeni!!!

Életcél, meg család... ezekkel ne dobálózzál addig amíg nincsenek mögötted súlyos évek komoly kapcsolat terén!

2020. jún. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%
Attól függ hány lánynál próbálkoztál, milyen reakciókat kaptál eddig tőlük. Amúgy én veled korú vagyok, már nem aggódom, elfogadtam, csak az zavar hogy akit páromnak akartam volna ha nem lennék elbaszva szóba sem áll velem és kimarad pár dolog, tapasztalati szempontból, jó lett volna meg ismerni azt az érzést mivel csak egy életem van, hogy milyen amikor valaki szeret, velem akar lenni, vonzódik hozzám, nőként viselkedik velem és én meg férfiként vele, nem tudom milyen az, max láthatom másokon. Kölcsönös vonzalom, szerelem kimarad az életemből, mert eléggé lecsusztam már ennyi idősen.
2020. jún. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!