Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Két mondatnál többet szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két mondatnál többet szinte nem tudok pasikkal beszélgetni; mit tehetnék?

Figyelt kérdés

25/N vagyok.

Járok pszichológushoz a problémámmal: sajnos gyerekkoromban nem szocializálódtam, világéletemben gondot jelentett az ismerkedés/beszélgetés.

Én próbálkozom, de az emberek nem vevőek rám. Érdeklődöm, de általában lelki szemetes vagyok MINDENKINEK. A pszichológussal próbáljuk feltérképezni, mi lehet a baj.


A következőket tapasztalom a pasik terén:

különböző körökből ismerkedtem már (volt egyetemi tanár, jogász, katona, asztalos, stb.) de mindegyik megun engem. Tinderen is a pasik szakítják meg velem a beszélgetést, vagy törölnek, pedig csinos lány vagyok, tehát nem a külsőm a baj. Hanem valahogy a belsőm.

Általában kedves és érdeklődő vagyok. Könyvekről, filmekről, hobbikról szoktunk beszélgetni. Bővebben igyekszem visszaírni, nem csak 1-2 mondatot.

Általában mindig az van, hogy még az ismerőseim is várják velem a találkozást, aztán ott elhal az egész. A pszichológusom (ő is pasi) sem érti. Régen hadartam, arra is figyelem élőben.

Inkább a kérdésem arra irányulna, hogy hogyan tudnék rájönni, mi lehet a baj? Volt már, hogy kérdeztem ismerősöket, és nem tudták nekem megmondani. Legalább ha megtudnák, akkor lenne egy fonal, amin el tudok indulni...hogy tudnék tenni szerintetek még az ügy érdekében?

Nyilván bennem van a hiba.


2021. ápr. 17. 13:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
5%
Tul keson tertek a szex temara, vagy egyaltalan nem kerul szoba.
2021. ápr. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
2%

Valoszínűleg unalmas vagy.

"Könyvekről, filmekről, hobbikról szoktunk beszélgetni. "

Ebben nincs semmi izgalom, mindenki beleunna egy idő után.

Gondolom humorérzéked sincs.

2021. ápr. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
29%
Nyugi, meg fog oldódni. Lesz olyan aki mellett be sem áll a szád. Mert szeret, s te is szereted.
2021. ápr. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
3%
Lehet tul szűzies asszexuális vagy
2021. ápr. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%

Azt irtad, hogy ismerőseid is várják a találkozást, aztán elhal az egész.

Ez mit jelent? szóval akkor nem kifejezetten csak párkapcsolatban vannak gondjaid, hanem a baráti kapcsolatokban is ez van?

2021. ápr. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Baratkozol, felsz, kerulod a szexet, zart vagy, erzelmeid nem tudod kifejezni, celjaid helyet almok vannak, tenni nem tudsz, vagy nem akarsz, sodrodsz az arral, varod a sultgalambot es ugy nagy altalaban nincs eleted, semmilyen. Rengeteg dolog van, az ember egy komplex leny. Ha ezekbol tobbre is azt mondod, hogy magadra ismersz, akkor mar tudod merre kene fejlodnod. Amikor olyanokat valaszolsz, hogy szeretnek csaladot, gyereket, az nem cel. Az egy folyomanya egy jo parkapcsolatnak, onmagaban nem lehet cel. Maris sokkal nehezebb megfoglamazni, hogy mit is akarsz kezdeni az eleteddel. Az unalmas az siman lehet, hogy sotlan, siman lehet hogy eletunt es masok energiajat szipkazza, energiavampir. Ha a pszichologus nem tud segiteni, vagy nincs elorelepes, akkor keress fel masikat, nem mindenki jo abban, amit csinal.
2021. ápr. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Aktuális eseményekről, hírekről közéletről, gyerekkorodról, munkádról, utazásokról, annyi mindenről lehet beszélni, találd fel magad.
2021. ápr. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%

Nehéz kérdés, de szerintem a férfiak nem érzékelnek rajtad szexuális kisugárzást. Mármint talán a beszélgetések témája lesz túlzottan baráti, ezzel leveszik, hogy friendzone-ba raktad őket és csalódottak lesznek.


Ha vonzódsz egy férfihoz, azt valahogy érzékeltetned kell vele: flörtölés, pajkosság, kicsit szivatjátok egymást, az izgalmas.


Ha csak neutrális témákról beszélgettek, az inkább barátkozásra, ismeretségi kör bővítésére jó.


30N

2021. ápr. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindannyiótoknak, hogy próbáltok nekem segíteni, és nem lehurrogtok. Tényleg igyekszem rájönni mi a baj.


Igen, a barátai kapcsolataim is rosszak. NIncsenek igaz barátaim. Kiskoromban anyukám lelki szemetesnek használt, most ebbe nem megyek bele, de vittem ezt tovább magammal sajnos.


Várják a találkát, tehát sokszor ők hívnak el találkozni, de mondjuk eltelik 30 perc, és már látom, hogy unják magukat, lelépnek, vagy ha többen vagyunk nem beszélgetnek velem hanem inkább másokkal, van, hogy engem levegőnek néznek, legjobb barátnőim ott hagytak egy buliban, stb.


Nem a témákkal van bajom, mert elég tájékozott lány vagyok, sokat olvasok, tehát az aktuális dolgokról is tudok beszélgetni, ha NYITOTT a másik fél. De pont ez a baj. Amint eltelik 5 perc, ők nem kérdeznek engem, nem beszélnek. És ez nem csak egy randin, hanem az összesen. Barátnőkkel is. Felhívnak, elmondják a problémáikat, és aztán leteszik a telefont.


Nem vagyok aszexuális se frigid se semmi. Elég szexisen öltözködöm, sminkelek, sokan megjegyzik mennyire csinos meg vonzó vagyok.


8-as. Ez lehetséges. De ez annyira kétoldalú. Múltkor beszélgettem egy sráccal, randiztam, és hozzám ért a keze, és rögtön elkapta hogy ne haragudjak meg érte. Én elég mosolygós vagyok, meg érdeklődő, dicsérem is a pasikat néha. Tehát nem értem.

2021. ápr. 17. 13:38
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

ha van kedved írj rám:

25f

2021. ápr. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!