Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Két mondatnál többet szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két mondatnál többet szinte nem tudok pasikkal beszélgetni; mit tehetnék?

Figyelt kérdés

25/N vagyok.

Járok pszichológushoz a problémámmal: sajnos gyerekkoromban nem szocializálódtam, világéletemben gondot jelentett az ismerkedés/beszélgetés.

Én próbálkozom, de az emberek nem vevőek rám. Érdeklődöm, de általában lelki szemetes vagyok MINDENKINEK. A pszichológussal próbáljuk feltérképezni, mi lehet a baj.


A következőket tapasztalom a pasik terén:

különböző körökből ismerkedtem már (volt egyetemi tanár, jogász, katona, asztalos, stb.) de mindegyik megun engem. Tinderen is a pasik szakítják meg velem a beszélgetést, vagy törölnek, pedig csinos lány vagyok, tehát nem a külsőm a baj. Hanem valahogy a belsőm.

Általában kedves és érdeklődő vagyok. Könyvekről, filmekről, hobbikról szoktunk beszélgetni. Bővebben igyekszem visszaírni, nem csak 1-2 mondatot.

Általában mindig az van, hogy még az ismerőseim is várják velem a találkozást, aztán ott elhal az egész. A pszichológusom (ő is pasi) sem érti. Régen hadartam, arra is figyelem élőben.

Inkább a kérdésem arra irányulna, hogy hogyan tudnék rájönni, mi lehet a baj? Volt már, hogy kérdeztem ismerősöket, és nem tudták nekem megmondani. Legalább ha megtudnák, akkor lenne egy fonal, amin el tudok indulni...hogy tudnék tenni szerintetek még az ügy érdekében?

Nyilván bennem van a hiba.


2021. ápr. 17. 13:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
66%

Van valamilyen hobbid? Ahol nem beszélni kell, hanem tenni, csinálni valamit?

Hátha az segítene, ha ott barátkoznál. Egyrészt lenne egy téma, ami a többieket is érdekli, másrészt meg nem a beszélgetésen van a téma, hanem a cselekvésen.

2021. ápr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
9%

Nekem ennyi alapján nem tűnik úgy hogy baj lenne veled kommunikációs téren.

Nem rohad a fogad vagy büdös a szád vagy valami más amiért inkább kerülnek az emberek?

2021. ápr. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

12#Tinderen hogy lenne rohadó foga,vagy büdös a szája?

Azért elég durva lenne,ha virtuálisan átütne a szag!

2021. ápr. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

:)

Nem, és fürdök is, nincs izzadtságszagom sem, nem ételfoltos a ruhám, a hajam is tiszta. :)


Hobbim most a covid miatt nincs, előtte rajzolgattam, meg edzőterembe jártam, de oda edzeni jár az ember. Illetve kollégista vagyok, csak most mint írtam, covid van. De a többi kollégistával is nyögvenyelős volt a kommunikáció.

2021. ápr. 17. 15:46
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, milyen az önmagadhoz fűződő viszonyod?

Angolul tudsz?

2021. ápr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
63%

Szerintem az a baj, hogy túl sokat foglalkozol ezzel.

Hidd el, ha lányként csinos vagy és érdeklődő, nem fogsz egyedül maradni.

Talán még az sem árt, ha van valami célod. Pl egy könyvesboltot akarsz nyitni.

Magamból kiindulva, a srácok szeretik az olyan lányokat, akik tartanak valamerre.

2021. ápr. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj erre nem rá stresszelni.

Ha segít írj össze témákat randi elött.

2021. ápr. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
71%

25/F vagyok, eleg sok dolog érdekel, vegeztem coachképzést is.


Ha van kedved irj, beszéljünk, hatha tudok visszajelzést adni, mert a kérdés alapján szemlátomást semmi baj a kommunikációddal és nem hiszem hogy élőben radikálisan más.


Nekem inkább az a tippem hogy semmi baj a kommunikációddal,teljesen máshol van a problema. Szerintem csak sok fölösleges energiat invesztalaz olyan kapcsolatokba is ahol a masik nem erdeklodik irantad. En se erdeklek 10-ből 8 enbert de ezt felismertem es keresem a maradek 2-t.


Szerintem te nehezen ismered fel ki az aki őszintén erdeklodik irantad, es olyanokat akarsz meggyőzni akiket nem érdekelsz. Valamint mivel szeretnél kapcsolodni ezert nem is mersz hatarokat allitani. Ha 2 alkalommal eljatszana velem ezt egy "barat" hogy felhiv, lelki szemetesnek hasznal es lecsapja a telefont akkor őszintén, hatarozottan, szeliden de jeleznem neki..

2021. ápr. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Te magad írtad le, hogy anyád lelki szemetesládája voltál, és a barátaid is ezt csinálják, felhívnak, elmondják a bajukat, és lerakják a telefont. A baj a behódoló, önfeláldozó stílusod. Szolgalelkű vagy, és ez átmegy, ez nem tetszik az embereknek. Túlságosan készséges és kedves vagy. Ezt nem rosszindulatból írom, ne érts félre. Emeld egy kicsit feljebb magad, érsz annyit, mint más. Próbálj vagányabb lenni, kicsit húzd a pasikat, legyél játékosabb, bolondosabb! Legyél egy kicsit önzőbb, nem bűn ha fontosnak tartod magad!
2021. ápr. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!