Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg elég a legtöbb nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg elég a legtöbb nőnek egy átlag férfi ? (300 nettó, 180cm/90 kg)

Figyelt kérdés
Vagy ezek csak kegyes- mellédumás hazugságok. És a nők többsége szerint 60-75 kg a férfi átlag súly (30-40 es korosztályban) és egy hétköznapi melósnak is 700 ezer nettója van. És akik ezek alatt vannak azok életképtelenek ?
ma 16:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Öregem, vagy vegyed be a gyógyszered, vagy menj el aludni. Mindenki jobban fog járni
ma 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nincs szükségem gyógyszeres kezelésre. Ez neked lehet ismerős terep kedves első kommentő.
ma 16:26
 3/21 anonim ***** válasza:
64%
Nekem biztos nem. Nem is átlagos a párom.
ma 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
A népesség nagy része átlagos. Ha nő, ha férfi. Vagyis igen, átlagnők összejönnek átlagférfiakkal, lesznek átlaggyerekeik. Azt nem tudom, hogy mennyi a férfi átlagfizetés. De igen, átlagfizetésű férfiakkal összejönnek átlagfizetésű nők. Ettől átlag.
ma 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Mik ezek a beteg kérdések? Ennyire beteg phasz itt mindenki?!
ma 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

4-es


Linkelj be egy átlag férfit és nőt külső jegyek alapján.

ma 16:34
 7/21 anonim ***** válasza:
36%

A 180/90 egy jó adat, főleg, ha minimum egészséges izomzata van a pasinak. Nekem a fizetés kicsit sovány lenne, mert már most is jobban keresek és még emelnek majd, tehát az életszínvonal, anyagi helyzet csak távolodni fog a jövőben, emellett, ha gyereket akarunk (én igen) többre lesz szükség.

De, ahogy itt írták, átlag emberek, átlag életet élnek párban tömegesen a nagyvilágban. Nem csak a legszebb, meg a leggazdagabb andalog esténként a városban.

ma 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

7


:D


Apuka vett egy lakást a lányának, meg autót, meg 28 éves koráig luxusban tartotta amig a lány tanult (pl egyetemen) és aztán rögtön ez lesz az elvárása oylanokkal szemben, akik nem jó körülmények közé születtek. Vagy kuka. Keressenek egy 20 évvel idősebb, 6 gyerekes, 8 osztályos , munkanélüli, dagadt , fogatlan C-type idősasszonyt.

ma 16:47
 9/21 anonim ***** válasza:
52%

Nekem is keves lenne ez a fizetes.

Osztondijjal tanultam az egyetemen, emellett ket szakmam es ket felsofoku nyelvvizsgam van, jol keresek, meg jobban is fogok, mint most.

Szeretnem, ha kulturalisan, szellemileg es anyagilag is tarsak lennenk a parommal.

ma 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

9


Szóval szerinted is egy szakmás/érettségis emberek kevesebbet érnek mint a diplomások? Papír dönti el ki milyen IQ val született? :D Imádjuk itt gyakorin ezt a szöveget, mert olyan sokan magukra veszik .

ma 16:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!