Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg elég a legtöbb nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg elég a legtöbb nőnek egy átlag férfi ? (300 nettó, 180cm/90 kg)

Figyelt kérdés
Vagy ezek csak kegyes- mellédumás hazugságok. És a nők többsége szerint 60-75 kg a férfi átlag súly (30-40 es korosztályban) és egy hétköznapi melósnak is 700 ezer nettója van. És akik ezek alatt vannak azok életképtelenek ?
ma 16:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
67%
Egy szintén hasonlóan, vagy kevesebbet kereső, nem kimondottan sportos nőnél próbálkozz mondjuk. Azért ha egy nő vékony, sportos és még jól is keres, joggal keres magának hasonló kaliberű férfit. Gondolom ezt te is megérted, kedves kérdező?!
ma 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
31%

Egy kérdés: akik itt írnak, minden alkalommal a 2-3. találkozón vagy chaten 1 óra után megkérdik, mi a fizud?

Annyira fura nekem ez a szűrő, mintha ez lenne az első infok egyike, amit megtudnak a felek a másikról...


Nekem nincs semmi gondom a fizetési adatok kölcsönös megosztásával, de mindent a maga idejében, és azért ez nálam már a sok meg sokadik lépés lenne...


Én vagyok teljesen elütő és ma már a fizu a 3. kérdés, vagy mégis én látom "átlagosan" a kérdést, csak egyre többen anyagi alapon keresnek párt?

ma 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
58%
Ja, hogy beköltöztél volna a 28 éveshez és nemet mondott? Ne az egód uraljon, teremts olyan életet amit az ilyen nők elvárnak, máris költözhetsz. De még az is lehet, hogy ő költözik hozzád. :)
ma 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
12: Igazából nagyon sokan rákérdeznek már az első egy órában h mivel foglalkozol és volt olyan nő is, aki arra is h mennyit kerestem. Ez egyáltalán nem ritka, ez a valóság, bár nekem a 21-28 közötti korosztállyal van tapasztalatom. És nem egyik sem volt instamodell, pont h az akinek nagyok voltak a mellei, azt pont nem érdekelte, h mivel foglalkozom. Legalábbis az elmúlt 1 évben ezt tapasztaltam, már kezdenek összefolyni a dolgok, már 2020 óta keresem egy normális nőt - nem az igazit arról lemondtam - aki azért néz is ki valahogyan.
ma 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
*keresek
ma 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
66%
12# Szerintem ismerkedéskor az hogy mivel foglalkozik a másik, az első kérdések között van. Azt lehet nem kérdezi meg mennyit keres konkrétan. 😅 Amúgy nem értem a lepontozást, 11#voltam. Most ez csak egy véglet de egy ügyvédnő nem illene egy kőműveshez, vagy egy személyi edző csaj nem illene elhízott, mekiben dolgozó egyénhez. Olyannal érdemes ismerkedni, aki kb egy szinten van velünk. Hosszú távon úgyse működő képes az ahol nagyon nagy különbségek vannak.
ma 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
22%
Én informatikuskén tuti eltudnék beszélgetni egy orvos nővel, vagy Lidl üzletvezetővel. Én keresek 500 nettót, orvos-Lidl üzletvezető keres havi 1 milliót nettóban. 500 nettót is be lehet osztani, hogy észre se vegye más, hogy nekem kevesebb a bérem, mert nem veszek férfiként Mercedes sport kabriót, csak Wv Golfot.
ma 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
kellett nekem mobilról írni...
ma 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
87%

"Apuka vett egy lakást a lányának, meg autót, meg 28 éves koráig luxusban tartotta amig a lány tanult (pl egyetemen) és aztán rögtön ez lesz az elvárása oylanokkal szemben, akik nem jó körülmények közé születtek."


Ebben tévedsz. Magadra veszed az elvárásait, de te nem is vagy ott a választékban. Ő nem azt mondja, hogy te kellesz neki, HA hozod az anyagiakat. Alapból nem vagy számításban, mert neki mások az elvárásai.


Ha egy férfi barna hajú barátnőt akar, nem kezdek el fröcsögni, hogy 'akkor fessem barnára a hajam?!?!??'. Nem, akkor nem engem akar, mert szőkén soha nem voltam nála számításban.


Mások elvárásai nem rólad szólnak. Nem arról szól, hogy 'ezt teljesítsd', hanem arról, hogy 'alapból ez legyél'.

ma 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
72%

8, nem apukámon múlt, anyukám kereste meg a milliós összeget havonta és keresi a mai napig. Apám ugyanazt a 300-at hozta haza, érettségi nélkül szakmunkásként ami a kérdésben is szerepel és ennyivel ment nyugdíjba.

Anyukám ezzel szemben képezte magát, egyre jobb pozíciókba jutott és kihasznált minden lehetőséget az anyagi előmenetelhez. Utóbbi utat választottam én is.

22 éves koromig tanultam nappalin, államilag támogatott képzésen, majd munka mellett tettem le a mester diplomámat.

Szerintem nem földtől elrugaszkodott ragaszkodni a saját anyagi szinthez, életvitelhez akkor sem, ha az indulásom segítve volt. Éppen azért ragaszkodok hozzá, hogy a saját gyerekemet is jól tudjam majd indítani, ha ott tartunk.

Semmi lenézés nem volt abban, amit írtam, el nem tudom képzelni, mire fel jött a személyeskedés, de akkor már gondoltam tisztázom a helyzetet.

ma 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!