Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol, hogyan lehet megismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol, hogyan lehet megismerkedni olyan férfival, aki kapcsolatot szeretne, nem viszonyt?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat próbálkoztam, kivétel nélkül abba futottam bele, hogy az illető (a pasi) első, második randin, tehát az elején úgy tűnik, úgy adja elő magát, mintha családot, valóban nem futó kapcsolatot keresne. Aztán körülbelül 1 hét után előjön ez a "küldj képet" .. a randik a lakásra szorulnak, ott találkozunk, szex, utána rögtön: "hosszú volt a napom, megyek aludni, szia" .. szóval kibújik a szög a zsákból.


Érdekelne, hogy ez egy ilyen "típushiba" a férfiakban, vagy miért csináljátok ezt? Nektek nem hiányzik, hogy valaki törődjön veletek, hogy legyen NEKTEK valaki, aki törődik veletek, valaki akivel élményeket tudjatok megélni?


2021. ápr. 12. 18:33
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Netes ismerkedés során én azt tapasztaltam (évek óta vagyok fenn), hogy kettő típus van fenn általában az egyik a valóban helyes férfi, és karakterre is rendben van, de aki csak szexet keres, mert amúgy a való életben bármely nőt megkaphatna tehát azért nincs kapcsolatban mert nem akar kapcsolatot.

A másik pedig a nem helyes srác vagy van valami igen nagy probléma van a személyiségével, munkamániás stb. Szerintem neten kifogni olyat, aki jó külsőleg és belsőleg nagyon ritka. Azzal meg nem tudok mit kezdeni ha valaki aranyos, kedves stb. de nem érzek kémiát egyáltalán. A férfiak sem állnak össze olyan nővel, akivel nincs kémia ez ennyire egyszerű.

2021. ápr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Bárhol, bármikor, ahol van egy szingli férfi ilyen igényekkel és szimpatikusak vagytok egymásnak.
2021. ápr. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Még hozzáteszem, hogy a leírtjaidban a nemek felcserélésével is sokaknak ez a kérdése.
2021. ápr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!