Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol, hogyan lehet megismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol, hogyan lehet megismerkedni olyan férfival, aki kapcsolatot szeretne, nem viszonyt?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat próbálkoztam, kivétel nélkül abba futottam bele, hogy az illető (a pasi) első, második randin, tehát az elején úgy tűnik, úgy adja elő magát, mintha családot, valóban nem futó kapcsolatot keresne. Aztán körülbelül 1 hét után előjön ez a "küldj képet" .. a randik a lakásra szorulnak, ott találkozunk, szex, utána rögtön: "hosszú volt a napom, megyek aludni, szia" .. szóval kibújik a szög a zsákból.


Érdekelne, hogy ez egy ilyen "típushiba" a férfiakban, vagy miért csináljátok ezt? Nektek nem hiányzik, hogy valaki törődjön veletek, hogy legyen NEKTEK valaki, aki törődik veletek, valaki akivel élményeket tudjatok megélni?


2021. ápr. 12. 18:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
12%
családom mellett egy viszony fér csak bele
2021. ápr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
66%
Nem. A férfiaknak nem hiányzik. Amugy, ne add magad könnyedén
2021. ápr. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%
Szerencse kell hozzá. Azt gondolom, hogy a társkeresőzés nem kedvez a komoly kapcsolatot keresőknek, túl könnyű hazudni.
2021. ápr. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%
Hiányzott, találtam is normális barátnőt akivel azóta is együtt vagyunk.
2021. ápr. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz lehet, mint a szolidabb, komolyabb nők többsége nem társkeresőzik, úgy a férfiak közül is sokan feladtuk/kiégtünk ebben.

Valószínűleg a számodra vonzó férfiak olyan típusok, hoyg rendelkeznek ezzel a "típushibával", bár ez inkább jellem.

De hiányzik, viszont lehet jobb érzéketlenül mint utána meg befordulva, megalázva, stb..

2021. ápr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
73%
És nőt?
2021. ápr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
23%
Ott vannak azok a férfiak, csak nem a legjóképűbb 10%-ban, akiket te jobbra húzol.
2021. ápr. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Kifejezetten nem jóképű férfiaknál is ezt tapasztaltam! Ugyanezt!
2021. ápr. 12. 19:09
 9/23 Alessandro10 ***** válasza:
68%

Nekem speciel hiányzik.

Csak sajnos a lehető Legrosszabb nőt választottam hozzá. Addig maradt velem, amíg nem kellett tennie a házasságunkba, amikor már megemlítettem neki, hogy többet kellene törődenie a kislányával, meg néha beszállhatna a háztartásba anyagilag is és egy kis házimunkát is végezhetne, akkor fogta magát és a gyerekét, aztán lelépett.

Összejött egy pasival és "most éli ki magát ".

Gratulálok! :)))

Gyerek vissza a volt férjnek, így nem kell törődnie vele se, lehet szórakozni.


Na ezek után nagyon meg fogom nézni kivel akarok komoly kapcsolatot!

2021. ápr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
60%
9. Váó, egy eset, amikor a nő fizet gyerektartást ezek szerint?
2021. ápr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!