Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol, hogyan lehet megismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol, hogyan lehet megismerkedni olyan férfival, aki kapcsolatot szeretne, nem viszonyt?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat próbálkoztam, kivétel nélkül abba futottam bele, hogy az illető (a pasi) első, második randin, tehát az elején úgy tűnik, úgy adja elő magát, mintha családot, valóban nem futó kapcsolatot keresne. Aztán körülbelül 1 hét után előjön ez a "küldj képet" .. a randik a lakásra szorulnak, ott találkozunk, szex, utána rögtön: "hosszú volt a napom, megyek aludni, szia" .. szóval kibújik a szög a zsákból.


Érdekelne, hogy ez egy ilyen "típushiba" a férfiakban, vagy miért csináljátok ezt? Nektek nem hiányzik, hogy valaki törődjön veletek, hogy legyen NEKTEK valaki, aki törődik veletek, valaki akivel élményeket tudjatok megélni?


2021. ápr. 12. 18:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs ilyen "típushibám", én komoly kapcsolatban gondolkodok. És hiányoznak azok a dolgok amit leírtál, vagynék rájuk. Ilyen beállítottságú nőt keresek.

Milyen korosztályban nézelődsz?


31/f

2021. ápr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Alessandro10 ***** válasza:
62%

Nem tudom fizet-e gyerektartást, mert már 1 éve nem tudok róla semmit.

De ha fizet, akkor cumi van, mert nem ő kapja, meg a családi pótlékot se, hanem ő fizet. Így jóval kevesebb a lóvéja, főleg úgy, hogy már fél éve nem dolgozik. Ugyanis bezárt a szálloda, minimális fizetést kap ha ott van még egyáltalán.


Én leszarom. Nekem felfelé ível az életem.

Ha nem kellett neki a jó, hát sajnálom

2021. ápr. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Alessandro10 ***** válasza:

Mondjuk az lenne a korrekt, ha most ő fizetne gyerektartást , mivel a volt férje 7 évig fizette neki.

Ha bekeményít a pasi, lehet hivatalosan is többet kér tőle, mert most jött el az az időszak, amikor a gyereknek a nevelése többe kerül. (suli,bandázáshoz zsebpénz, pipere, egyebek)

2021. ápr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
48%
Típushiba abban a típusú férfiban, akikhez vonzódsz, akivel eddig ismerkedtél. Neked kell önvizsgálatot tartanod, hogy miért mindig ezekkel a férfiakkal kezdesz, miért ezzel a típussal. Én pl. nagyon nem ilyen vagyok, de kb. egyik ismerősöm sem. De valószínűleg a hozzám hasonlóak a barátzónában vagy a "láthatatlan" kategóriában vannak számodra.
2021. ápr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Valamiért ezeket találod meg. Valószínűleg vannak figyelmeztető jelek, csak annyira az álmaid vetíted bele az elején, hogy nem látsz tőle. Legyél kicsit türelmesebb, aki rád szánja az időt, tényleg te érdekled, az meg fog várni és nem fog rögtön bólogatni mindenre, hogy ágyba vigyen.
2021. ápr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
39%

"Kifejezetten nem jóképű férfiaknál is ezt tapasztaltam! Ugyanezt!"


Jaja, azok a legendás ronda férfiak, akik csak úgy dobálják el a nőket.


Elárulok valamit, nem "lakásra szoruló" randikra kell menni, nagy kúrójaniknál. Ez a titok.

2021. ápr. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
84%

Én már zsinórban többször kapom a megjegyzést társkeresőn, hogy a saját korosztályomban ne is vágyjak komolyra, mert ők még élni akarnak, nem gondolkodnak egyáltalán komolyban, tapasztalni akarnak, stb. Állítsam 30 fölé a mércét, mert biztos gyereket és házasságot akarok..

Nem,nyilván nem egyből, csak normális monogám párkapcsolatot keresek, nem dugópajtit... Nem értem...

Lehet, sőt, biztos, hogy a Tinder nem a legmegfelelőbb felület, na de most hol lehetne ismerkedni..?

140 "párom van", abból beszéltem nagyon max a 20%-kal,abból 1-2 akart "komolyat", majd azok is eltűntek. A többi meg csak szexet akar.

Én sem értem, miért nem vágynak normális kapcsolatra, törődésre, programokra, szeretetre, stb... Kezdem feladni.

(27-tol felfelé nézelődök...)

2021. ápr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
87%

Valahol érthető, aki nagydumás, van önbizalma, tud csajozni, kihasználja a lehetőségeket. Ezek a típusú srácok jobban eladják magukat. Ha valaki nehezebben nyílik meg, vagy visszafogottabb, el se jut odáig, hogy kiderüljön mit akar, vagy fel se regisztrál.

Ha nagyon akartok neten találni normális srácot, úgyis fogtok, csak idő kell hozzá. Mert ez tévhit, hogy nem léteznek ilyenek, illetve, hogy erre nincs igényünk.

2021. ápr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
51%
18, nem is azzal van baj, hogy nem léteznének azok a férfiak, vagy hogy nem lehetne őket megtalálni, hanem hogy azok nem néznek ki elég jól. Ez a valódi probléma, csak nem akarják kimondani.
2021. ápr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
19, Azt meg végképp kár bárkinek a szemérehányni, hogy nem jön be neki valaki. Nálam is próbálkozott már nagyon normális, kedves lány, de egyszerűen nem tetszett, így elutasítottam. Pedig én sem vagyok egy matyóhímzés.
2021. ápr. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!