Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik azt mondják, hogy mindenk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik azt mondják, hogy mindenki a saját ligájában keressen magának partnert azoknak, hogy esne az, hogy a párjuk is így állna hozzájuk?

Figyelt kérdés
Könnyű ezzel jönni, de a gyakorlatban ez sohasem működőképes, hogyha valaki boldog kapcsolatra vágyik. Nekem nem esne jól, ha azt éreztetné a párom, hogy nem tetszek neki, de nem volt ló ezért jó a szamár.
2021. ápr. 9. 07:59
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
38%

@38

Ez egy több évvel ezelőtti kérdésem, ennyi idő alatt kibannoltak már 5-6 alkalommal. :D De nyugi, megkeresem. Addig viszont, az előző hozzászólásodra reagálva.


Nem, nem azért vagy femináci, mert a génlottón legalább 2 találatos volt a szelvényed. Azért vagy femináci, mert:

-kiforgatod az emberek szavát - innen a liberálmédiás hasonlatom, de telitalálat volt ezek szerint

-az inceleket emberszámba se veszed, merő rosszindulatból egy még értéktelenebb életet kívánsz nekik

-észérvekkel nem tudsz előrukkolni, csak színtiszta utálkozással

-részben a PC jegyében a nőket felsőbbrendűnek állítod be (lásd: szerinted én és inceltársaim húspultban kirakott áruként tekintünk rátok, miközben ti előszeretettel beszéltek rólunk tárgyakként, vagy valami ostoba, szellemileg korlátolt alemberekként)

-"tárgyként kezelést" kiáltasz abban a pillanatban, amikor egy férfi (pláne, ha egy incel) leírja, hogy neki is a szép tetszik; cserébe: lásd az előző pontot


Ezekért vagy te és rengeteg másik nő (sőt, legszomorúbb: sok férfi is!) szélsőséges liberálfeminista, egyszerűbben szólva femináci.

2021. ápr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
43%

#39 ezzé nem mi nők, hanem saját magatok alacsonyítjátok le magatokat. Ahogy minden kérdésetekben és válaszotokban tárgyiasítani akartok minket, hogy mindenkinek jár belőlünk, ahogy ez az előző is tombol hogy márpedig neki nem kell olyan nő aki illene hozzá mert attól undorodik.

És aki azt mondja hogy hahó ébresztő az egy mocskos férfigyűlölő.

Ha ez nektek jó, nekem nyolc hogy egy ilyen szerint mi vagyok... Bánom is én. Nekem ettől nem lesz rosszabb, ugyanúgy ahogy nektek se jobb ☺

2021. ápr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
Nos, ha a saját kategóriád taszít,akkor azért fel kell tenned magadnak a kérdést, hogyan várod el egy vonzó nőtől, hogy vonzódjon hozzád? Erre még nem válaszoltál.
2021. ápr. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

34:

‘Nem skatulyákat keresek, nem jelzőket, nem társadalmi elfogadást, hanem egy olyan nőt, akivel közösen tetszünk egymásnak. Az pedig bizony már nem az én hibám, hogy az alsógatyareklámok és Hollywood olyan magasra tették a mércét a nőknél, hogy rengeteg férfitársam vagy marad incel, vagy belemegy egy igen hamar idegbetegséghez és-vagy alkoholizmushoz vezető kényszerkapcsolatba, ha már a génlottón nullás szelvényt adott le.‘


azert birom, hogy te itt hisztikezel, hogy csunya pasi letedre hadd legyen mar neked is valami vonzo nod - legalabbis olyan, aki vonz, de ha egy no szeretne maganak olyan ferfit, akihez vonzodik, akkor egybol ‘magasan van a merce’.

lehet el kene inkabb gondolkozni, hogy nalad van tul magasan a merce, sajat adottsagaidhoz kepest.

erdekes, en talalok magamnak jo pasit, te meg nem talasz jo not, akkor kettonk kozul kinel is van irrealisan magasan a merce?!


ja, es azt is megkerdeznem, hogy az alacsony fizetest es taszito szemelyiseget megis melyik ‘GÉNLOTTÓN’ sikerult megnyerni? merthogy azon nagyon megy a rinya, hogy csunyak vagytok, de a kuldsotokon kivul se tudtok felmutatni semmit.

2021. ápr. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
57%
amugy meg nagyon bekattant nalad ez a ‘liberalis’ dolog, de el kell, hogy keseritselek, nem lehet mindenkihez automatikusan hozzavagni ezt, mint valami szitokszot, aki nincs egy velemenyen veled. gondolom, baromi okosnak erzed most magad ettol a libsizestol.
2021. ápr. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom pontosan milyen ligába tartozom, de szerintem hasonló kategóriában van a párom is, tehát nem félnék ettől.
2021. ápr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!