Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik azt mondják, hogy mindenk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik azt mondják, hogy mindenki a saját ligájában keressen magának partnert azoknak, hogy esne az, hogy a párjuk is így állna hozzájuk?

Figyelt kérdés
Könnyű ezzel jönni, de a gyakorlatban ez sohasem működőképes, hogyha valaki boldog kapcsolatra vágyik. Nekem nem esne jól, ha azt éreztetné a párom, hogy nem tetszek neki, de nem volt ló ezért jó a szamár.
2021. ápr. 9. 07:59
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztalom, olvasom, látom, hallom minden honnan, hogy nagyon erős ez a barna-barna maszkulin vonal. Pont tegnap ment egy műsor(nem reklámozom) a TV-ben, ahol nők nyilatkoztak. 7 nőt kérdeztek meg, de megegyeztek ebben a barna-barna külsőben. A rokonságomban egy helyes 28 éves értelmes srácot azért kosarazták mi megint, mert a lány azt mondta neki, hogy ő a barna-barna pasikra bukik. A média, a divatipar ugyanezt a vonalat erősíti. Ha megkérdeznél férfiakat, ők is a barna, őzike szemű nőket, barna egyenes hajjal preferálja jobban, főleg ha még ehhez karcsú is. Valahol érthető, mivel ez a fajta a törékeny, védelmezni való nő látszatát adja, ami felébresztiu a férfiben az óvó, gondoskodó ösztönöket. Visszafelé is igaz, egy jó értelembe vett férfiállat biztonságot sugároz, nem beszélve az egészségesebb hatást keltő megjelenésétől. Persze ez már tudat alatti történet, de visszatérve a gyakorlathoz, én azt látom, hogy a környezetemben is sokkal sikeresebbek a barna-barna emberek párkapcsolatok terén is. Biztos vannak akiknek ez nem számít, én nem állítottam azt, hogy mindenki ezekre hajt. Viszont ha van választási lehetőség, akkor azt választják, erre meg ha megtalálom az oldalt belinkelem. Ott annyit csináltak, hogy férfiak arcképét megváltoztatták mégpedig úgy, hogy csak a szem, bőr és hajszínét változtatták meg, és lehetett szavazni hogy melyik az előnyösebb. Toronymagasan a sötét haj, szem és sötétebb árnyalatú fotók győztek. Holott ugyanaz volt a férfi.
2021. ápr. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
59%

@4

És ha a csúnyának nem tetszik a csúnya (nyilván nem fog), a kövérnek nem tetszik a kövér, akkor mit csináljon? Szánt szándékkal azok közt keresgéljen, akik egyenesen taszítják, és akkor még jó pofát is vágjon hozzá?


"Drágám, én utálok veled lenni. Tudod, hogy a kezedet alig vagyok képes undor nélkül megfogni, tudod, hogy csak azért vagyok veled, mert akik nekem is tetszenek és akikkel ténylegesen szívesen élném le az életemet, azok levegőnek néznek. Tudod, hogy attól, hogy taszítasz külsőre [opcionálisan belsőre is - szerkesztői megjegyzés], elégedetlen vagyok, hogy a puszta jelenlétedtől már ennyi idő után is dührohamaim vannak, és nem értem az életet, hogy nekem miért ezt a sorsot adta. Viszont tudod azt is, hogy nekem vagy te, vagy pedig senki más. Egyedül döglök majd meg, ha nem horgonyzok le melletted. Mindezek fényében: hozzám jössz feleségül?"


Ugye, milyen kabaréba illő szöveg? Na. Márpedig ti ezt akarjátok ránk erőltetni. És ha valaki kényszerből (mert természetesen nem teljes szívvel, pláne nem lelkesedéssel fog megalkudni) mégiscsak bepróbálkozik az általatok "saját kategóriának" nevezett párjelöltek közt, az még örüljön is neki, értékelje a "párját", mert ha nem, akkor ő nem áldozat, hanem ő az elkövető, aki szerencsétlen, szeeeegény-szegény nőt átveri. Vagy éppen fordítva, tök mindegy a nemek szerinti felállás, csak ebben a magából teljesen kifordult világban többnyire férfiak jutnak erre a sorsra.

2021. ápr. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
57%

Bameg 32, a tied a kabaréba illő szöveg. Ezek szerint olyan ronda vagy hogy le tudnád hányni a saját kategóriád nőit.

Milyen alapon várnád el akkor hogy Tündér Királylány ne hányjon le téged? Azt értem hogy tetszik neked. Na de te csúnyaként undorral beszélsz a többi csúnyáról, akkor Tündér Királylány mit szóljon hozzád?

Ja hogy semmit, mert kényszeríteni kéne ahogy itt már sokszor lehetett olvasni, kiosztani neked hogy ez neked alanyi jogon jár. Hát nem, kispajtás.

2021. ápr. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
75%

@33


Igen, Nyuszibogyó, pontosan ezt mondtam. Liberális médián nevelkedtél, mi? Cicukám, itt arról van szó, hogy mint páran leírták, a "kategória" nem univerzális, és főleg nem tényeken alapuló meghatározás. De hiszen ezt tudnod kelle... izé, nem tudom, miért várom el, hogy ezt a fergetegesen összetett összefüggést feltárd magadtól, amikor a te olvasatodban csak 1- és 10+ van, a két szélső érték közt nincs senki (értsd: "le tudnád hányni a saját kategóriád nőit" vs. "Tündér Királylány"). Ennek fényében: nem, nem nézek ki jól és a fizetésem is alacsony*, de ez nem jelenti azt, hogy a mázsapozitív, igénytelen, buta nőkkel kellene leállnom jobb híján. Csakhogy ez nem jelenti azt sem, hogy nekem automatikusan a fullos csajok kellenének. Tudod, van középérték is. Nekem arra van szükségem, hogy kölcsönösen vonzódjunk egymáshoz. Nem skatulyákat keresek, nem jelzőket, nem társadalmi elfogadást, hanem egy olyan nőt, akivel közösen tetszünk egymásnak. Az pedig bizony már nem az én hibám, hogy az alsógatyareklámok és Hollywood olyan magasra tették a mércét a nőknél, hogy rengeteg férfitársam vagy marad incel, vagy belemegy egy igen hamar idegbetegséghez és-vagy alkoholizmushoz vezető kényszerkapcsolatba, ha már a génlottón nullás szelvényt adott le.


*Amúgy kinek mi köze hozzá, hogy mennyit keresek? Alapjáraton a nőnek is van munkája és nem eltartót keres, nem igaz?

2021. ápr. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
57%

Hát, nem is a középkorban nevelkedtem! De ahogy elnézem a többi nő sem.

Majd még mi vagyunk a ti idegbetegségeitekért meg alkoholizmusotokért a felelősek.

Ember, kérj segítséget. Ez nagyon gáz.

2021. ápr. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
Ja és az általad emlegetett középértéknek is a középérték kell, amit a megnyilvánulásaid alapján nem ütsz meg. Akkor mi a hiszti tárgya?
2021. ápr. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
75%

@35

Kértem, amikor öngyilkosságon gondolkodtam. Belinkeljem a kérdésemet, elolvasod az alá érkezett kommenteket? Akkor még senki nem tudta, hogy tényleg lesz egy próbálkozásom, de a röhögés meg a további megalázás ment. Talán te is köztük voltál. Na, ennyit a ti marha nagy empátiátokról. Mondjuk ez nem ide tartozik, csak fogalmad sincs arról, hogy mit beszélsz, olyanokkal vagdalkozol, amikről tudod, hogy a kis femináci-szélsőbalos világotokban jól hangzik, és a földön fekvőbe különben is könnyebb -és főleg: jobban esik- belerúgni.

2021. ápr. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
87%

Biztos hogy nem, soha nem válaszolok öngyilkosságos kérdésekre. De linkelheted.


Na de meséld már el mitől femináci egy nő! Attól hogy választhatunk és nem téged választunk? Hogy nem kötelező azzal lennünk aki kiválaszt és ránkmutat a húspulton hogy ezt kérem, parancsoljon, 55 kiló, maradhat?

2021. ápr. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
39%
38: Bár nem az előző válaszoló vagyok, de szerintem pontosan attól, amit írsz. Hogy például valami alantasabb, húspultban válogató ösztönlényként aposztrofálja a férfiakat, még véletlenül sem érző emberi lénynek gondolja őket.
2021. ápr. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
51%
Pontosan ahogy a 39-es írja. Csak úgy süt a válaszaidból az arrogancia és a férfiak iránti lenézés.
2021. ápr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!