Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik azt mondják, hogy mindenk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik azt mondják, hogy mindenki a saját ligájában keressen magának partnert azoknak, hogy esne az, hogy a párjuk is így állna hozzájuk?

Figyelt kérdés
Könnyű ezzel jönni, de a gyakorlatban ez sohasem működőképes, hogyha valaki boldog kapcsolatra vágyik. Nekem nem esne jól, ha azt éreztetné a párom, hogy nem tetszek neki, de nem volt ló ezért jó a szamár.
2021. ápr. 9. 07:59
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
76%
Nyilván rosszul
2021. ápr. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
90%
úgy kell már eleve választani is és nincs probléma
2021. ápr. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
93%

A “sajat ligaban” valo tarskereses epp azt jelenti, hogy hozzad AZONOS szinten levo tarsat kell keresned.

Akkor meg miert is lenne itt szo arol, hogy “ha nincs lo, jo a szamar”?

2021. ápr. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
73%
Mi nem azt javasoljuk, hogy állj össze valakivel aki nem tetszik, hanem, hogy ha sorozatban sikertelen vagy, nézd át a preferenciáidat. Ha csúnya vagy, ne a szépek közt keresgélj, ha elhízott, ne a vékonyak között, ha szegény, ne a gazdagok között. Persze, mindenre van ellenpélda, de a sorozatos sikertelenség oka többnyire az hogy nem a saját ligádban játszol. Ha a saját ligádban nem találsz olyat, aki vonz, akkor pszichológus vagy önfejlesztés. Vagy belenyugvás.
2021. ápr. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk aki nem tetszik, azzal nem kell osszejonni ‘nincs lo, jo a szamar is’ alapon???

ettol fuggetlrnul ez a ligazas azert hulyesg, mert nem lehet az embereket igy targyilagosan bekategorizalni, hogy o most 8/10-ed, a masik meg 4/10-es. nyilvan vannak szelsoseges esetek, amikor a pocakos, 40es fogatlan munkas mindenaron tokeletes tesu 20 eves instababat alar maganak, de atlag embereknel nincsenek ilyen elee hatarok.

pl a baratnom a sajat pasijat szerintem 10/10-nek erzi, nekem meg abszolut nem jon be semmilyen szempontbol, szoval ha tegyuk fel, en meg a baranom nagyjabol ugyanabban a ‘ligaban’ vagyunk, akkor hol van a pasi? alattunk, felettunk, szintunkon..? ez nem igy mukodik, vannak emberek, akik kolcsonosen bejonnek egymasnak valamiert es vannak, akik nem.


ez a sajat liga kb annyi, hogy en hiaba almodozom mondjuk brad pittrol, eselytelen nyilvan, de ugyanakkor meg az alkesz utcasepro is hiaba futtyog utanam. de ezek szelsosegek.

2021. ápr. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
4%
A nők sosem a saját ligájukban keresnek.
2021. ápr. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
93%
#6: akkor megis hogy lehet rengeteg no komoly kapcsolatban evek ota? okoska..
2021. ápr. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is hülyeség a kategorizálás. Például elismerem, hogy vannak nagyon helyes sportoló pasik. De egyszerűen nem tetszenek. És akkor még bele sem gondoltam, hogy nekik ez az életmódjuk, nekem teljesen más és ilyen különbséggel nem működhet köztünk kapcsolat. Ettől még nem leszek rossz nő.

Vagy a top kategóriás nő automatikusan az önjelölt infuencer instalányokat jelöli? Mert akkor nem tartozok bele és hálistennek a párom sem ez a magamutogató fajta.

2021. ápr. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként valaki árulja már el, hogy milyen kritériumok alapján állítják fel ezeket a "ligákat"?

Pl. van külön liga a 10 % testzsírszázalék körülieknek, aki nettó 250 ezer forint fölött keresnek, és ők nem jöhetnek össze egy 15-ös testzsírszázalékú, de 300k fölött kereső partnerrel, mert az már nem az ő "ligájuk"?

2021. ápr. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
Én örülnék annak, ha tilos lenne ez a ligázás, mert ki vagyok én, hogy valakinek azt mondjam, hogy mondjuk ne merj kicsit pocakosként vékony emberrel ismerkedni? Hogy jönnék én ezzel? Miért nem tanítják az embert arra, hogy nem szabad ilyet mondani? Amikor nekem ezt mondták még régebben, hogy a "saját szintemen" keresgéljek mindig szar embernek éreztem magamat, mert nem születtem annyira jó genetikával. Amikor próbáltam a "saját ligámban játszani" akkor sose alakult ki második randi, mert nem akartam második randit, nem tudtam vonzódni hozzá. Ha lenyelném a békát milyen kapcsolat lenne az? Milyen lenne a szexualitás, hogy úgy szexelnék a másikkal, hogy nem élvezem vagy csukott szemmel csinálnám? Így akarjak majd gyereket? Azt mesélném el a gyerekemet, hogy nem tetszett az anyukád, mert lenyeltem a békát? Ennél még az egyedüllét és az önkielégítést is sokkal jobb. Több sebből vérzik ez és nem építőjellegű tanács ez, hanem romboló, félrevezető. Meg egyáltalán miért kell kéretlen tanácsot adni a másiknak? Miért van olyan sok emberben ilyen kényszer? Én csak akkor adok tanácsot, ha kérnek rá. Ha mondjuk elmondom a problémámat egy olyan embernek akit alig ismerek nem azért mondom el, hogy egyből tanácsot adjon nekem. Ráadásul egy hosszútávú kapcsolatban a két fél adaptálódik egymáshoz jobban fognak hasonlítani egymáshoz, ezért sincs értelme ennek a témának.
2021. ápr. 9. 09:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!