Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik azt mondják, hogy mindenk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik azt mondják, hogy mindenki a saját ligájában keressen magának partnert azoknak, hogy esne az, hogy a párjuk is így állna hozzájuk?

Figyelt kérdés
Könnyű ezzel jönni, de a gyakorlatban ez sohasem működőképes, hogyha valaki boldog kapcsolatra vágyik. Nekem nem esne jól, ha azt éreztetné a párom, hogy nem tetszek neki, de nem volt ló ezért jó a szamár.
2021. ápr. 9. 07:59
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:
Én a fasizmust látom a 11. 12. válaszban. Leszarom azt, hogy milyen a nő a társadalom szemében, nekem az a fontos, hogy tetszen. Ennyi!
2021. ápr. 9. 15:27
 22/46 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is ez a fontos, te szerencsecsomag 😂

Szóval te válogathatsz, mi nem. És ez neked "fasizmus". Gratulálok.

Amúgy én most már egyre nehezebben hiszem el hogy ezek az egy kaptafára íródott elmebeteg hülyeségek nem szándékos provokációk, amik mögött valakik jókat röhögnek. Ember nem lehet ennyire degenerált, ilyen nincs.

2021. ápr. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
Én mindig azon kaptam magam, hogy szép, karcsú, csinos barátnőim voltak. Összehasonlítva magammal, sokkal magasabb ligában játszottk, mégis velem voltak. Sőt, igazából mindig olyan partnereim voltak, akikre csúnyán fogalmazva, a nyálam csorgott. Szőke voltam, vékony voltam, sokkal fiatalabbnak néztem ki, nem voltak gazdagok a szüleim. Oké, ez még az internetes forradalom előtt volt. Nekem sosem mondták vagy éreztették hogy ugyan már, kevés vagy. Sosem ők szakítottak velem, szóval nálam megbukott a kérdező tézise.
2021. ápr. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
0%

#23


Szerintem meg önértékelési problémáid vannak, jobb pali vagy annál, mint aminek látod magad.

Hidd el, nem téged választanának, ha tudnának tőled jobbat is.

2021. ápr. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
92%
#24 olyan erdekes, onertekelesi problemai csak egy ferfinak lehetnek szerinted? ha egy ferfi leirja, hogy a noi jobbak voltak, mint o, akkor tuti rossz az enkepe, ha meg egy no megemliti, hogy o jol nez ki es csinos, akkor egybol egy hazug r ibanc, aki tulertekeli magat, lol.
2021. ápr. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
0%
Én nem tartom magam rossz férfinek, de az erőm nem a külsőmben van. A kérdés meg valahogy a külsőben rejlő ligákról szólt. Látom hogy jelenleg a barna haj, barna szem, ultra férfias megjelenés, fittness modell testalkat a divat, a nők többsége ilyenekről álmodozik.
2021. ápr. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
Én nem tartom magam rossz nőnek, de az erőm nem a külsőmben van. A kérdés meg valahogy a külsőben rejlő ligákról szólt. Látom hogy jelenleg a szőke haj, kék szem, ultra nőies megjelenés, fittness modell testalkat a divat, a férfiak többsége ilyenekről álmodozik.
2021. ápr. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
11%

27. Visszafordítottad a kommentem, de én nem pontozlak le, mert tökéletesen igazad van! :D Mondjuk nem a szőke haj a menő, hanem az egyenes barna, hosszú. Pont ezért van minden lánynak ilyen, de ebből a kommersz ligából csak a legszebbek tűnnek ki.


A mondatunk vége meg telitalálat: "ÁLMODOZIK".

2021. ápr. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
28%
Az utolsó 2 komment is bizonyítja, hogy a férfiak ízlése sokkal változatosabb, mint a nőké. Van, akinek a szőkék jönnek be, és van, akinek a barnák. Viszont a legtöbb férfinak nem ez a legfontosabb, hanem hogy a nő értelmesebb legyen, mint egy krumpli.
2021. ápr. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
92%

a nok izlese ugyanilyen valtozatos, nem is ertem, ezt a ‘barna haj - barna szem, dolgot. van baratnom a kifejezetten a szoke, kekszemu pasikra bukik, masiknak a vorosek a favorit, van olyan is, akinek a sotetebb, kreolabb tipus.. nyilvan ferfiban is van olyan, aki ugyanezek noi megfeleloire izgul.


nekem szemely szerint volt mar sokfele pasim, az alternativabb hosszuhajtol kezdve a szakallas ferfimodell kinezetun at a szoke, kisfius arcuig.. amig vonzo szamomra es valamivel megfog, nem a szem meg hajszinem fog mulni. azt hittem, ezt gimi utam legkesobb mar elengedik az emberek. (az mas, ha mondjuk valakinek x hajszin a kedvence, de nyilvan ugyanugy osszejon mas hajszinu emberekkel, mert nem ezen mulik.)

2021. ápr. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!