Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik azt mondják, hogy mindenk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik azt mondják, hogy mindenki a saját ligájában keressen magának partnert azoknak, hogy esne az, hogy a párjuk is így állna hozzájuk?

Figyelt kérdés
Könnyű ezzel jönni, de a gyakorlatban ez sohasem működőképes, hogyha valaki boldog kapcsolatra vágyik. Nekem nem esne jól, ha azt éreztetné a párom, hogy nem tetszek neki, de nem volt ló ezért jó a szamár.
2021. ápr. 9. 07:59
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
62%

#10 Hm. A te ligádba tartozó nő olyan csúnya hogy nem áll fel rá csukott szemmel se. Fordítva viszont elvárnád hogy a szép nő ne finnyáskodjon?

De a többi is amit írtál, hogy mit mondanál majd a gyerekednek az anyjáról, hát wtf. Felszínes, buta ember vagy. Ezek mind rosszabbak a csúnyaságnál, persze együtt végképp gyilkos kombó. Semmilyen nőre számíts.

2021. ápr. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
100%
azért mondják, mert te elvárod, hogy a másik szép sikeres gazdag okos legyen, de te nem tudod ezt nyújtani, vagyis nem vagy a ligájában. Mégis miből gondolod hogy egy szép csinos okos sikeres nőnek egy szegény ronda öreg munkájában átlagos vagy sikertelen stb. ember kell? Csorgathatod rá a nyálad, de ezek a szép emberek sok munkát fektetnek a dolgaikba azért is szépek és sikeresek és eszük ágában sincs olyannal összejönni aki nem olyan mint ők (azaz nem a saját ligájuk). Ha neked nem tetszenek a hozzádvaló nők, akkor ez a te bajod. az életben sok mindenről le kell mondani. pl. akinek nincs pénze, az nem tud vásárolni, vagy akinek nincs lába az nem tud járni, vagy aki nem szélp és sikeres, az többnyire nem kap szép és sikeres párt. Bár azért nagy ritkán utóbbi is összejöhet, mert volt már oylan hogy egy szép és siekres nő egy kis depi vagy egyéb trauma miatt éppen leadta, de amint összeszedte magát, rájött hogy a férfi kevés és ott is hagyta.
2021. ápr. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelző ligázni, mindenki úgy ismerkedik ahogy akar.
2021. ápr. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
100%

sosem értettem, hogy ezt a saját ligát mi alapján kell mérni

hogyha én pl átlag fizetéssel rendelkezem, de saját lakással, jól is nézek ki és egyszerű ember vagyok, de nekem olyan tetszik aki szintén jól néz ki, hasonló belső tulajdonságokkal, de a fizetésem háromszorosát keresi akkor az még saját liga vagy nem??

ezeket ki dönti el?

2021. ápr. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
0%
#7 Úgy, hogy a férfiak, akikkel összejönnek, beérik az alacsonyabb ligába tartozó nőkkel.
2021. ápr. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
96%

#15: es miert erik be? ki kenyszeriti oket, hogy ‘beerjek’ veluk es ne jojjenek ossze veluk egy ligaba tartozo nokkel?

ja, hogy azok rajuk se neznek, mert valojaban joval felejebb vannak, mint ezek a ‘beejuk kevesebbel is’ ferfiak..?

2021. ápr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
96%
egyenkent ha meg osszejon velem egy ‘felettem levo ligaba’ tartozo pasi is, miert valasztanam az alattam levot? te is inkabb valasztnad a tokeletes testu, babaarcu igenyes not, mint az atlagos, szurk kiseger elhizottat. csak neked nincs valsztasi lehetoseged, ennyi a kulonbseg, ezert inkabb azt utalod, akinek van.
2021. ápr. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
100%

"mert nem akartam második randit, nem tudtam vonzódni hozzá. Ha lenyelném a békát milyen kapcsolat lenne az? Milyen lenne a szexualitás, hogy úgy szexelnék a másikkal, hogy nem élvezem vagy csukott szemmel csinálnám? Így akarjak majd gyereket? Azt mesélném el a gyerekemet, hogy nem tetszett az anyukád, mert lenyeltem a békát? "

Na mi is pont igy vagyunk.

2021. ápr. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
36%

Mondani könnyű, csinálni már nehezebb.

Hiába vagy ronda, egy másik ronda akkor sem fog tetszeni.

Ösztönösen a szépet keresi mindenki.

Nem feltétlen a topmodellt, de egy átlagosan szépet.


Vannak itt azért hosszászólások:


"szép emberek sok munkát fektetnek a dolgaikba azért is szépek"


Ez egyszerűen hazugság.

Azért szépek, mert anyu és apu adottságait örökölték, akár tetszik akár nem ez így van.

Az igényesség egy más dolog.

Egy csúnya is lehet igényes, de attól még nem lesz vonzó.

2021. ápr. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem az a gond, hogy nekem átlagos/néha sportolgató, diplomás, dolgozó, haverokkal, hobbikkal és célokkal rendelkező férfinak azt akarják mindenhonnan bemagyarázni, hogy "a tanulatlan, 130 kilós, 4 gyerekes, fogatlan, mosdatlan nő a te szinted, mert ha egy saját magadhoz hasonlóan átlagos párt szeretnél, akkor túlzóak az igényeid és minimum pártíz milliód azért legyenmá'".
2021. ápr. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!