Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külsőm lehet az oka?

Figyelt kérdés
Sajnos extrém csúnya nő vagyok.Nincsenek azok a klasszikus szép női vonásaim,szigorú tekintetem van,akne hegek vannak az arcomon régebbi bőrproblémák miatt,alakom is inkább átlagos.Egy ideje már megfigyeltem,hogy egyáltalán nem közelítenek felém az emberek.Sőt! Pl sosem hívtak randira (bár ezen nem csodálkozom),nem is akarnak velem barátkozni,ha már rám néznek érzem rajtuk azt a bizonyos távolságtartó viselkedést,mintha egyszerre tartana tőlem, mégis közben jelentéktelennek tartana.Nagyon gyakran bunkók velem,egyik munkatársam is pl gyakran megaláz,bezzeg a szép és csinos ügyfeleknek azt sem tudja hol kedveskedjen.Ez a jelentéktelenség mind a külsőm miatt lehet? 23/N

2021. ápr. 8. 00:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
88%

Egy szép emberhez teljesen másképp állnak, mint egy csúnyához.

Minden téren.

Üdv a valóságban.

2021. ápr. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
42%
Találkozol majd olyan érett férfivel, akit a személyiséged, kisugárzásod fog meg.
2021. ápr. 8. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Noren1989 ***** válasza:
0%
Valószínű. És biztos még ronda is vagy 😚
2021. ápr. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem a külsőd az oka. Ha egy nő egy kicsit is normális és értelmes, akkor bárhogy is néz ki, sorban állnak nála a férfiak.
2021. ápr. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
97%
Azt ugye vágod hogy manapság nem hívnak randira csak úgy senkit? A nagy feminizmusban kutya se szól a nőkhöz, inkább távol tartják magukat a férfiak.
2021. ápr. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Szerintem valószínűleg az önbizalmaddal van probléma, valamiért ezt érzem. Szerintem jót tenne, ha kezdenél valamit első körben a bőrproblémákkal (a gyümölcssavas hámlasztást ajánlom), aztán egy új fazonú frizura vagy másik szín, esetleg valamilyen új ruha biztos lendítene az önbizalmadon. Nekem is nagyon pattanásos volt a bőröm kamaszkoromban, de nagyon sok krémmel és ezzel a hámlasztással már csak olyan minimálisan látszik, mintha szeplőim lennének. Bár régen nekem is voltak problémáim az önbizalmammal, mára eljutottam oda, hogy szépnek látom magam (nem volt problémám az arcommal, csak a bőrömmel, de nyilván az egész arcom nem tetszett a bőrhibák miatt). Úgyhogy első körben ezeket javaslom, mert ha jól érzed magad a bőrödben, akkor az fel fogja kelteni a férfiak figyelmét :)


22 nő

2021. ápr. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
59%
Az az oka. Én egy az egyben olyan vagyok, mint te, és ugyanezt tapasztalom. Bunkók velem, levegőnek néznek, nem lehet véleményem, ízlésem, beszólogatnak az utcán, boltban is bunkóznak az eladók.
2021. ápr. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
28%

Van 1-2 tényleg csúnya lány ismerősöm és mindnek van, egész jó kiállásu párja.


Amit én látok, hogy ők nagyon vidámak, jól érzik magukat.


Sajnos látszik, hogy nem tudod elfogadni önmagad, nem készül rólad kép stb.


Aknéra amúgy javaslom kozmetikusnál az AHA savas kezelést.


Az alakod milyen?


Lehet az arcodon egy klassz haj is sokat dobna.


Ha meg teheted menj el egy klassz szalonba, ahol rendberakják a bőröd és a hajad.

2021. ápr. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%

sajna lehetséges de azt ki emelném hogy szigorú tekintet na nagyjából el tudom képzelni milyen és ez bizony lehet nagy probléma még egy rá mondott szép nő nél is hisz ki menne oda egy ilyen nőhöz akihez hozzá szólsz és szinte tuti leharapja a fejed.


valamelyik válaszolónak egyébként igaza van sok pasi tényleg bele fáradt abba hogy megfeleljen a nőknek,pl én is ha annyira szexet akarok akkor prostizom,lehet együtt lennék egy ronda nővel mondjuk egy átlagos ár felét fizetném neki ami 10 e ha valaki megkérdené miért fizetnék azért mert ott és akkor tudnám hányadán állunk egy prosti nem teszik magasra a mércét annyira ilyen szempontból tisztelem őket. Ezért tervezgetem hogy elmegyek az eslő után meg szerintem folyamatos lenne.

26f

2021. ápr. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!