Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külsőm lehet az oka?

Figyelt kérdés
Sajnos extrém csúnya nő vagyok.Nincsenek azok a klasszikus szép női vonásaim,szigorú tekintetem van,akne hegek vannak az arcomon régebbi bőrproblémák miatt,alakom is inkább átlagos.Egy ideje már megfigyeltem,hogy egyáltalán nem közelítenek felém az emberek.Sőt! Pl sosem hívtak randira (bár ezen nem csodálkozom),nem is akarnak velem barátkozni,ha már rám néznek érzem rajtuk azt a bizonyos távolságtartó viselkedést,mintha egyszerre tartana tőlem, mégis közben jelentéktelennek tartana.Nagyon gyakran bunkók velem,egyik munkatársam is pl gyakran megaláz,bezzeg a szép és csinos ügyfeleknek azt sem tudja hol kedveskedjen.Ez a jelentéktelenség mind a külsőm miatt lehet? 23/N

2021. ápr. 8. 00:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%

Lehet. De értelmes férfinak a nő kisugárzása a fontos!

Ez más, mint a megjelenés. Szívesen beszélgetek veled, ha van kedved.


budapesti férfi

2021. ápr. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
23%
küldesz magadról egy képet privátban?
2021. ápr. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
annak, hogy a ferfiak nemkozelitenek feled, lehez az oka a kulso. annak, hogy nem baratkoznak veled az emberek, nem a kulso az oka. emellett ez az onbizalomhianyos ‘rondavagyok’ kisugarzas is taszito lehet.
2021. ápr. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen, bár nyilván közrejátszhat. Sokszor szerintem csak beképzeled amiatt, hogy ilyen rossz véleménnyel vagy saját magadról. Másrészt valószínűlegba kisugárzásoddal is azt közvetíted, hogy "tartsatok távolságot". Én is extrém ronda nő vagyok, emiatt gátlásos és visszahúzódó, de ismerek azért magamon kívül még 1-2 ronda embert, és közütük is akad olyan, aki lesz*rja a külsejét, nyitott és életvidám, emiatt pedig "normálisan" kezelik.
2021. ápr. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
Szia, nem tudom mi lehet az oka, de biztosan nem csak az hogy nem vagy szép, ha küldesz képet és írsz magadról egy kicsit, hobbi és munkahelyi környezet, esetleg tudok segíteni
2021. ápr. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezt kep nelkul nehez megmondani.

Viszont az oldalon eleg sok ilyen kerdes van. Par ilyen emberrel beszeltem es semmi bajuk nem volt a kulsejukkel. Mindnel valami belso dolog allt az egesz mogott.

2021. ápr. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
A küldesz képet, őszinte véleményt mondok.
2021. ápr. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Egy csúnya nőnek kisebb gondja is nagyobb attól,hogy magát fotózgassa.Kb 1-2 kép készült rólam az utóbbi pár évben,ezért nem is szeretnék itt küldeni.A kérdés arra irányul,hogy ez a szép nőknél is így van,és ez társadalmi probléma vagy csak minket érint?
2021. ápr. 8. 00:45
 9/19 anonim ***** válasza:
72%

Olyan mértékben mondható társadalmi problémának, hogy férfiak tömegei unták meg a visszautasításokat, így sokkal kevesebben fognak kezdeményezni és ismerkedni, mint régebben. Ebben mindkét fél hibás. Ha te nyitott vagy az ismerkedésre, olyan nincs, hogy ne kezdeményezzenek nálad férfiak.


Viszont a te esetedben biztosra veszem, hogy a magas igények és a torz valóságérzékelés (jóval több férfi kezdeményez vagy tetszel nekik, de neked ezek nem ragadnak meg az emlékezetedben) az oka.


A pszichológust javaslom, mint az összes itteni lánynak.

2021. ápr. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok.

Igen, egy szépnek tartott nőnek könnyebb dolga van. Azonnal megmozgatja a férfiak fantáziáját (90%-áét biztosan) így azonnal nyitottak felé. Mindben megfordul azonnal a gondolat, hogy hátha meg tudná dugni, szaporodás több millió éves folyamata ezt diktálja. Ez egy borzasztó erős ösztön. A kevésbé jól kinéző nők ezáltal kevesebb ilyen szintű figyelmet kapnak. De ez amit eddig leírtam sok esetben a jóképű, vagyonos, "jó party" férfiak felé is igaz a nők részéről.


Ez viszont nem zárja ki azt, hogy egy nem a legszebb nő ne kaphatna figyelmet. Van olyan nő ismerősöm, akinél nem vagyok benne biztos, hogy "csúnyább" lennél. De mindig jó fogadtatásnak örvendett a férfiak között. Nem a szexuális kisugárzása miatt volt, az biztos. Egyszerűen csak nyitott volt, zsigerből segítőkész, kedves, aranyos, értette a poénokat stb. Szóval nem mondanám azt, hogy ha egy nő nem szép, akkor automatikusan átnéznek rajta vagy lexarják. Az tény, hogy a szebb külsővel nemtől függetlenül könnyebben mennek az emberi kontaktok. De kevésbé előnyös külsővel is lehet az ember "népszerű", lehet olyan akihez annak tudatában közelítenek, hogy jó lesz vele beszélni, kontaktban lenni.

2021. ápr. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!