Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi történt társkeresőn?Pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt társkeresőn?Pár éve még rengeteg nővel tudtam levelezni és azóta nem romlott a külsőm.Most meg még a karantén előtt se jött össze semmmi.

Figyelt kérdés
Mi lehet ez?
2020. nov. 20. 20:31
 1/10 A kérdező kommentje:
Szép nőkkel is találkoztam.Ennyit nem nőhettek az igények.Lehet nem nagyon van uj nő aki volt fent?
2020. nov. 20. 20:31
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Így változik a világ! Hidd el hamarabb jönnek össze 3 perc alatt egy vad idegennel, mint egy normális, intelligens ismerkedés után... azaz az utóbbira már nagyon kevesen vevők! Udvarlásra meg jóformán senki, az már a vérciki égő kategória. Én is csak kapkodom a fejem mivé vált a férfi-nő kapcsolat, ismerkedés. 20 éves fiúk 45 éves nőkkel... szexkapcsolatok... barátság extrákkal... sugar daddy-k... albérlet fizetése természetben... szeretőzés ezerrel... együtt élés, vagy inkább döglődés...
2020. nov. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de én még kb 2 éve tapasztaltam hogy sokkal tudtam levelezni
2020. nov. 20. 20:43
 4/10 anonim ***** válasza:
44%

Én is pont ezt látom, én talán az edzés miatt még jobban is nézek ki De jóval kevesebb lehetőségem van már társkeresőkön bárkivel beszélni.


Mindenre regisztráltam egy szarkasztikus kifigurázó női profilt, és látom hogy egyrészt a tinderen megjelenö férfiak nagy része külföldi, másrészt profin beállított fotók, műtermi fotók, kiöltözve, útómunkázva.

Átlagos képekkel rendelkező átlagos férfiaknak körülbelül nincs esélyük.

Ez egyébként a nőkre is igaz tele vannak műtermi fotós, profi beállított szuper életet sugalló képekkel a #dogmom #foodie #positive #traveladdict, stb közgazdász-modell-influencer cicababák.


Ami az érdekes hogy azért még mindig előfordul normális átlagosnak kinéző nő, De ezeket csak a kamu profilomnál jelenítette meg, amikor kérdeztem hogy a nőket is mutassa, a valós férfi profilomon, viszont szinte csak a fenti írt #dogmom #traveladdict közgazdász-modell-cicababákat dobja fel. Olyan nőket már nem mint mondjuk a tavalyi exem akivel ott ismerkedtünk meg.


De egyébként tinderen kívül is egyre jellemzőbb az érdekkapcsolat. Pénz alapú kapcsolatok, az hogy a nők prostituáltként viselkednek (tök mindegy hogy nem az út szélén áll és nem a rosszlányokon hirdet, A Sugardaddyt meg a gazdag palit kereső nők ugyanúgy prostituáltak, rosszabbak mint az útszéliek, vagy a rosszlányokon hirdetők, mert utóbbiak legalább felvállalják magukat, előbbiek viszont mindenféle keret történetet kitalálnak hogy ők miért nem prostik, emellett pedig elég sunyik...)

2020. nov. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
ha nem nézel ki fullosan vagy nincs pénzed esélytelen van. nőknek a pénz kell aztán teszik is szét a lábukat
2020. nov. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
Igen, pár év alatt megválzotott a világ. 4 éve társkeresőn 4 lánnyal randiztam (egy kapcsolat lett), ma is ugyanazok a képeim vannak fent, mert 4 év alatt annyira sokat nem változik senki. De randim 2 éve nincs. Nem írnak vissza egyszerűen, ahogy pár éve tették, 34 F
2020. nov. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%

Mert a klasszikus online párkeresőknek annyi. Egy csomó kamu profil, vagy olyanok, amik már 1-2 éve nem aktívak. Persze csak ha előfizettél, akkor tudod megnézni az utolsó belépés dátumát a profiloknál. Én hlye meg előfizettem, majd azt tapasztaltam, hogy szinte alig van olyan nő, aki még aktív. A másik, hogy az a maroknyi aktív nő is válogat, mert megteheti. Ráadásul az összes társkeresőn 90% ugyanazok a nők fordulnak elő.


Persze lehet azzal jönni, hogy hát én is ott ismerkedtem meg a férjemmel, meg a barátommal. Persze 1000-ből egy.


Ami számít az a fotó, ha már azon elbuktad, nagyon kevés az esélyed.

2020. nov. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22%

Persze lehet azzal jönni, hogy hát én is ott ismerkedtem meg a férjemmel, meg a barátommal. Persze 1000-ből egy.


Igen, én is ezt tapasztaltam ismerősi körben, hogy 1000 ből 1. DE a gykn ez a szám npknél 10/10 (mert ez egy érdekes oldal). Itt a fű is kék.

2020. nov. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 peca1000 ***** válasza:
100%

A Badoon (igazi mélyvíz) lehet látni ingyen is, hogy ki mikor volt fent, és sok az aktív, üzenni is lehet.


Kíváncsiságból felmentem, és sok az átlagos csaj is, akivel könnyen össze lehetne jönni, mégha sima képek is vannak rólad. A Twoo is ilyen.


A Tinder egy használhatatlan f...os, egy kezdetleges, hiányos társkereső, alap dolgokat sem lehet megadni, ahogy szűrni sem.


A Randivonal a legigényesebben összerakott, még az Elittársnál is.


Nem az instareklámozóknál kell próbálkozni.

2020. nov. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
11%
#9 badoo arról emlékezetes, hogy tele van a fogatlan rejtett erőforrásokkal, meg nagyikkal :)
2020. nov. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!