Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hallottatok már olyanról hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottatok már olyanról hogy egy pasi csak azért akar gyereket egy nőtől hogy összekapcsolja a nővel az életét és összeköltözzenek?! Járt így más is?!

Figyelt kérdés
2021. ápr. 7. 17:38
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
És mi fogott meg benne?
2021. ápr. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Mar hogyne letezne ilyen!

Nok is csinalni szoktak ezt mert azt gondoljak igy majd biztosan az ovek lesz a kiszemelt ferfi.

Magukhoz lancoljak a ferfit hany ilyen van.

Forditva is lehet ilyen. Siman el tudom kepzelni plane ha jo csaj vagy akkor meg a ,, konkurenciat,, is felre seperte egy darabig ertem ezalatt nem johet szoba masik ferfi az eletedbe mert ott a gyerkoc ugyebar az mellett nem fogsz tudni pasizni vagy csak nehezen. Tobb legyet ut egy csapasra a csavo.

2021. ápr. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
73%

Az is megeshet hogy a ferfi azt hiszi igy majd nyugodtan alszik

ott lesz o es a kozos gyerkoc, neked eselyed sem lesz mas pali utan nezni

ha akarnad ha nem mert ugye nem lehetseges egy konnyen sztem 3 evig biztosra veheted kizart a pasizas egy baba mellett

2021. ápr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

"18:28 vagyok



Mit nem értesz rajta én ezt nem értem:D


Pasi gyerekkel nem tud nőt fogni. Ha a nőnek kell a gyerek akkor meglesz tartva, ha meg nem kell neki akkor a világ összes cuccát a nőbe rakhatja akkor is ott az abortusz"


Igen, félig jól látod a dolgokat, de nem egészen.

Pontosan azért kérdezgeti állandóan, és arról beszél hogy milyen jó lenne, hogy hátha sikerül rávennie engem, rábeszélni... Érted már? És ha már egyszer rábeszélt, akkor nincs abortusz! Ezért akár rábeszélni, és ezért hozza fel a témát, hiába mondok nemet, pár hét és kezdi elölről...

Rá akar beszélni. És ha sikerülne neki, nem lenne abortusz.

2021. ápr. 7. 21:18
 25/32 anonim ***** válasza:
71%

Nem értem akkor minek vagy vele...

Nem olvastam el mindent, de vmi állástalanságról meg OKJ ról is beszéltél. Hagyd ott aztán kész. Nem értem ezen mit problémázol.

Azért nem egy hű de nagy szerelem már leírás alapján sem.

2021. ápr. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Az exem is igy akart bebiztositani, elotte igert mindent meg a csillagokat is az egrol, aztan terhes lettem szepen elengedte magat, csavargott stb..

De rab@szott mert igy is leleptem😀

2021. ápr. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Mit akarsz egy munkanélküli lusta hajléktalantól? Miért alacsonyítod le magad ennyire? Nem tetszel senki másnak?
2021. ápr. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Biztosan nem mennék bele. Jobb esetben egy gyerek egy stabil kapcsolatba érkezik, ahol már amúgy is együtt élnek a felek. Ha ez hiányzik,akkor bukta az egész.
2021. ápr. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Az utobbi idobe egyre ritkabban...XD
2021. ápr. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Igen. :))) Annyira röhögtem amikor leesett. Jó, amúgy is szívesen villogott velem, de konkrétan pár hét után gyerekkel nyaggatni egy nőt.... Viharos gyorsasággal lett vége, tudtommal azóta se búbolt teherbe mást (nem mellesleg kosztért - kvártélyért).🤣
2021. ápr. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!